Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapnak a 40 éven...

Miért nem kapnak a 40 éven felül kötött házaspárok is kedvezményt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni,és szerintem biztos vannak "sorstársaink"is,hogy (félreértés ne essék),de mi,akik 40-41 évesen házasodtunk,mos vagyunk 50 évesek,így persze gyermeket nem vállalunk be ebben a korban.Miért nem kapunk semmilyen kedvezményt sem lakásvásárlásra,sem felújításra,sem ingóságvásárlásra?Elszomorító nagyon,mert minimálbérből nem lehet,nem is tudunk hitelt fizetni.
2016. máj. 10. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene hogy kapjanak? Ilyen alapon mindenki kérdezgethetné hogy na és én xy miért nem kapok?
2016. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Úgy van veletek a kormány, hogy tőletek elég csak elvenni. Akkor adnának csak, ha garantálva látnák, hogy később még többet lehet elvenni.


Mi fiatalabbak vagyunk, gyereket is nevelünk aztán mégse kaptunk semmit.

2016. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Gyereket nem szültök, külföldre nem mentek, elég idősek vagytok ahhoz, hogy a saját lábatokon megálljatok.
2016. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Mert most mire fel?

A gyerekeseknek adott kedvezmények esetén is már átestek a ló túlsó oldalára. Értem én, hogy támogatni kell a gyerekvállalást, de igazából ez is 90% propaganda, a bankok most már kötelezően a kormányt fényezik a saját fizetett reklámjaikon, és a célja az, hogy a 2 év múlva esedékes választáson arassanak.

A demográfiai válság kezelésének nem csak abból kellene állnia, hogy milliókat adunk mindenkinek, hogy tolja ki a gyerekeket. Utána annak a gyereknek bölcsődébe, óvodába kellene mennie, hogy a szülők visszamehessenek dolgozni. Majd a közoktatást kellene kicsit feltúrbózni, hogy legyen is értelme, mert most inkább csak időpazarlás, mert sikeresen elrontották, mondjuk előtte sem volt rózsás. Végül pedig a szakmák oktatását, és a felsőoktatást is sürgősen javítani kellene, de jelenleg ebben is ott tartunk, hogy a kormány szerint ez csak felesleges rossz, amire pénzt kell költeni.

Ja igen, munkahely sem nagyon van az országban, de nyilván az sem fontos, elég, ha születik a sok gyerek.

2016. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-nek üzenem,hogy próbálj meg közhasznú,vagy minimálbérből haladni!
2016. máj. 11. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha lakás-takarékpénztárat nyitsz, akkor az állami max. évi 72.000 Ft-vel járul hozzá.
2016. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!