Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezd egyre nehezebb lenni az...

Kezd egyre nehezebb lenni az életem, pedig valamikor virágzottak az anyagi lehetőségeim. Mit tegyek, higyan éljem ezt meg?

Figyelt kérdés
7-8 éve úgymond zsiványkodásból elég jó anyagi helyzetet tartottam fenn, jó albérletem volt, volvo s80 al , bmw x5 el jártam, de nem volt tiszta, és véget vetettem neki, nem birtam pszichésem. Majd csinaltam egy epitoipari vallalkozast ami 4 evig profitalt de mar nem eltem olyan jol mint elotte. Sajnos kinnmaradt egy jelentosebb osszegem, ez is tonkrement, a jelenlegi autom el kellett adjan hogy az embereim kifizessem. 4 honapja egy automosoba dolgozok minimal berert, de egyre tobbet gondolkodom h vissza megyek a kezdetekhez mert iszonyu nehez igy mar... Viszont nem akarok... Szerintetek mit tegyel? Hogy allapodjak meg magammal?

2016. máj. 21. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mezőgazdaság. Bodzaszedés.

[link]

2016. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Képezd magad hiányszakmában azonnal és külföld,épitsd a kapcsolatokat.

Megértelek én lehet agyamat kiloccsatottam volna a helyedben,erős vagy le a kalappal.


Kezd el fejleszteni magad.Remélem sikerülni fog.

Ne állapodj meg,küzdj érte,egyszer már elérted,elfogod megint.

2016. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számold ki az átlagjövedelmedet az elmúlt 8 évre, és úgy biztos nem olyan rossz. :)
2016. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, irass fel vele egy legyel ferfi (no/egyeb nemu csak hogy politikailag korrekt) tablettat es szedd el. Dontsd el mit szeretnel aztan csinald. Utolag mar hiaba mondjak, hogy magada kellett volna fektetni, meg esetleg ingatlanba az X5 arat. Ha meg csak a latszat gazdagsag erdekel, akkor meg par millioert mar kapni szetses elott allo X5-osoket :)
2016. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerezz tőkét zsiványkodásból és a pénzből hozz létre egy virágzó céget...
2016. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!