Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feljelenthetem a rendőrségen?

Feljelenthetem a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy magánszemélytől egy sport kamerát. Azt mondta hogy kérésre tud hozni. De van raktáron másik. Mondtam akkor azt megvásárolom. Arra magasabb árat mondot. Meg kaptam. És nem azt tudja a kamera mint ami a leírásban volt. És nem sj6000 ret hanem sj4000 küldöt. Nem akarja ki cserélni.

9020 Ft volt feljelenthetem?


2016. máj. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Miért is jelentenéd fel?


"De van raktáron másik. Mondtam akkor azt megvásárolom."

"És nem azt tudja a kamera mint ami a leírásban volt."


Mivel Te egy felajánlott másik kamerát vettél meg, nem azt, ami a leírásban volt, így sajnos nem tudsz hivatkozni a leírásra. nem kellett volna belemenni a másik megvételébe - akkor jogosan reklamálhatnál.


Amúgy meg itt hiába írod, hogy nem sj6000-et küldött hanem sj4000-et, mivel azt az apróságot nem írtad meg, hogy eredetileg mit vásároltál és végül mi az, amire átváltottál. tehát nem tudunk viszonyítani, hogy mivel "vágott át" az eladó.

Amúgy meg, bár nem tudjuk, kinek van igaza, de még ha Neked is, ez akkor sem rendőrségi ügy - mivel megküldte az árut - hanem max. fogyasztóvédelem.

2016. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrség amúgy sem illetékes ilyen ügyekben, ez polgári ügy...
2016. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
nem
2016. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!