Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert olyan drágák a corvin...

Miert olyan drágák a corvin sétányon és környékén a lakások mikor 1 utcára tőle mar getto bűz kisebbség és csak idő kérdése hogy a setányt is lepusztítsák?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy inkább fordítva, csak idő kérdése, hogy onnan is elköltözzenek a balhés elemek a magas ingatlanár miatt, amit a lakásukért kaphatnak a környék fejlődése révén.


Amúgy azért magasak az árak, mert sok hipster ill befektető akar arrafelé venni a környék nívója és a fejlesztések miatt.

2016. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenki nem fog elköltözni. Tele van a plaza is kisebbséggel. A szőkőkút azért nem működik mert közteri fürdőnek használtak a kisebbségiek.ill az éjjel nappal nyitvatarto plazas atjáró is azért nem üzemel mar éjjel mert folyton megprobaltak betörni, meg ott csoportosulni ..így aki megveszi a drága lakást mehet majd haza a práterben ami egyc....tanya. Érthetelenek az árak ott. Ennyiért már a Fővám téren Váci utca kórnyékén is kapni
2016. máj. 30. 16:50
 3/11 A kérdező kommentje:

" a környék nívója" ezen röhögnöm kell. :-D

Egy kis setány amit körülölel a gettó...

2016. máj. 30. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Mögötte elég szép épületeket húztak fel.
2016. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mikor elköltöztem azt a környéket teljesen kizártam, mégha olcsóbb lett volna akkor is, még vezetni is rossz a környéken.
2016. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" ezen röhögnöm kell. :-D "


Nevethetsz, és véleményed is lehet, de ingatlanárak nem neked adnak igazat (azokkal pedig nem vitatkozhatsz). Jogod van nem ott venni, de attól még mások fognak.

2016. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És te ezt komolyan is gondolod, hogy " nívós" a környék??? Azok az ingatlanárak meg most vannak a csúcson ott...és lemegy így aki ott vesz hosszú távon veszteni fog rajta.15-20 év távlatában.

De igen elkanyarodtunk engem az érdekelne miért húzták fel így az árakat ott? Valóban nem látják hogy egy hatalmas gettó ölel közbe egy kis sétányt? nem hasonlíják össze hogy ezért a nm árért már a Váci u környékén is van? A magasabb emeleti lakások meg olyan áron vannak mint a várbeli lakások árai.

2016. máj. 30. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Tevedsz.

Ha laktal volna ott 10-20 eve akkor tudnad, hogy most sokkal kevesebb ott a c...ny, mint regen. Anno szinte mindennap loptak a cba-bol a tudjukkik...

Amiota a setanyt megcsinaltak es megepult a corvin plaza azota sokkal tobb a feherember arrafele. Folyamatosan szoritjak ki a nem kivanatos nepeket onnan.

Es nem fognak a jovoben nagyot esni arrafele az arak. Ott van egy tomegkozlekedesi csomopont, sok minden van azon a kornyeken.

Nepszeru hely lett a fiatalok koreben is, a kesobbiekben ez csak felerosodik.

2016. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most is lopnak a cbaba lidlbe. Biztosan fejlődótt 10-20 évvel ezelőtt óta legalábbis ez a rész.de hol van azokhoz a helyekhez ahol ugyanez a nm ár?ez egy getto közepén egy kis sétány ez tény. Meg kell nézni a térképen..nem tudom mit vitatkozol a tény az tény.
2016. máj. 31. 10:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy kis sétány, az akár lehet tény is (ha definiáljuk a "kis" fogalmát), de a többi már erősen szubjektív vélemény.


Azt értsd meg, hogy mindenkinek mások a preferenciái. És vannak olyanok, akiknek az a környék a legmenőbb és legkívánatosabb. Na ők megfizetik azt az árat, amit te irreálisnak találsz.


(Ezzel sokkal kevésbé lehet vitatkozni: nekik jogukban áll ott venni, annyiért, az eladónak annyiért adni amennyit te sokallsz, neked meg jogodban áll nem ott venni).

2016. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!