Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyat lehet hogy Euróban...

Olyat lehet hogy Euróban fizetek be egy német bank számlára? Többi lent.

Figyelt kérdés
Németországból kell vásárolnom 1-2 alkatrész de mivel euróban (KP) lenne a pénz, így nem szeretnék rosszul járni hogy átváltom majd forintal befizetem, stb olyat lehet hogy bemegyek a magyar bankba és akkor x eurót befizetek a bank fiókba kp vel vagy át kell váltanom ft ra és a bank meg majd visszaváltja nekem euróra ? így nagyon rosszul járnék.

2016. jún. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon német bankszámlára nem tudsz befizetni. Magyar devizaszámlára tudsz eurót befizetni, ha egyáltlalán van olyanod, aztán onnan euróként el tudod utalni vagy a hozzá tartozó euró alapú kártyával ki tudod fizetni az illetőt.
2016. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eurot euro szamlara tudsz befizetni atvaltas nelkul.


Ha forint szamlad van akkor buksz egyszer a befizetesnel (amikor atvaltjak konyveleshez forintra), majd buksz egyet a kifizetesnel (amikor az osszeget forintrol visszavaltjak eurora).

2016. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én befizetnék nem tudom a bankhoz nem értek eddig is vásároltam így csak az mon belüli ft befizetés volt,

Most is ez lenne bemegyek a bankba oda adom a pénzt, írja jóvá, kicsit érthetően leírja nekem valaki ilyen egyszerű és halandó embernek mint én, Köszönöm!

2016. jún. 7. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Már leírták, hogy nem tudsz befizetni német bankszámlára Magyarországon.
2016. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ennek milyen költségei lennének akkor nekem 85 eurót kell Münchenbe utalnom.
2016. jún. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!