Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 2 milliótok, mibe...

Ha lenne 2 milliótok, mibe fektetnétek be?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne belőle egyre több pénzt csinálni? Mibe érdemes belevágni? Bármi ötlet és vélemény érdekelne.

2016. jún. 8. 17:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jah eleve bukik az átváltáson meg 2% az semmi de neked biztos jó lenne a jutalékod
2016. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ilyen összegnél nem olyan jó a jutalék, amúgy meg honnan veszed, hogy bukik az átváltáson, ha euróban tartja a pénzét? Szerinted 5 év múlva kevesebbet ér majd az euró, vagy többet? Évi 2% euróban neked semmi??? Te hol élsz?

Nem tudom, hogy honnan veszik a bátorságot egyesek az internet személytelenségét kihasználva átgondolatlan válaszokat adni...

2016. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerencsétlen szerinted nem kell átváltani euróra a forintját, ha euróban szeretné tartani?????
2016. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te nem is érted, hogy miről beszélek... persze, át kell váltani, ami nem feltétlenül rossz. A minősítgetéssel pedig állj le!
2016. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
már hogyne lenne rossz :DD euro vételi árfolyam mindig rosszabb, :DDD
2016. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igaza van annak aki azt mondta kevés, de ez relatív. Amihez nekem kell ahhoz kevés. Egy üzlet beindításához kellene 40M. Angliában kerestem ezt a pénzt. Évente 3M tudok félretenni, legalább is most ennyi sikerült. De szeretnék tanulni is, habár ennek az iskolának köze nincs az üzlethez amit kiépítenék. Csak tetszik és rámenne 1M tuti, eleve tandíj 660.000 Ft.

Nem szeretnék hosszú távon maradni, de fogalmam sincs honnan kaparjak össze 40M-t. Hitelre gondoltam, mert visszatérülne. De még 21 vagyok, nem szeretnék 3 évnél többet itt eltölteni. Hitelt nem is kapnék, mert hazamegyek ott nem lesz olyan munkám, amivel kaphatnék is.

Mindegy. Nevetséges ez az összeg, minden esetre köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 11. 22:30
 17/17 Orfeus ***** válasza:

Olyan nincs h nevetséges összeg. Ha félre tudsz tenni ennyit, akkor én a helyedbe kockáztatnék. Én pár hónapja vettem egyfajta részvényt, elég olcsón, 70 centről indult tavaly ősszel, felment 20 dollára, én 13 dollárnál száltam be, felment 20-ra, 7 dollár/részvény minusz kezelési költség az X időszakra.


Nekem megérte, 250 részvényt vettem, gyors eladtam, nyertem az ügyön, ennyi. Ez mák volt, és lehet hogy hagynom kellett volna, az is lehet hogy többet nem lesz ilyen az életemben.


Innentől amit ezzel nyertem, és amit eleve befektettem, majd 1,5 milliót ugyan ilyen olcsó kockázatosabb részvényekbe fogom tenni, amiben látok fantáziát, ha buktam akkor ez van, ha msot nem próbáltam volna meg akkro soha :)

2016. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!