Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok esetleg olyan kreatív...

Tudtok esetleg olyan kreatív dolgot amit otthon tudnék csinálni és eladni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Úgy adódott hogy gyes lejàrta utàn nemtudok elmenni dolgozni mert a lànyommal gondok vannak ès halasztani kellett az oviban.

Illetve tsmt re jarunk maganba ami nem kis penz.

Nem arra stamitok hogy meggazdagszok valamiből is,mèg havi pàr ezer forint is jó lenne.

Szeretem a kreatívkodàst de nemtudom mi vàlna be.



2016. jún. 12. 16:49
 1/5 anonim válasza:
Nézz DIY videókat hátha valami tetszik és ilyen karácsonyi vásáron el lehet őket adni. (Tudom az nincs egész évben, de akkor valami vásáron)
2016. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jo otlet. :) YouTube-on sokat fogsz talalni, en is ott szoktam bongeszni. Ha tudod, akkor ne vasarba aruld csak, hanem neten reklamozd.
2016. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szabas-varras? Az meg akkor is jo ha nem csak eladni akarod a ruhakat, de a lanyodnak vagy magdnak is varrsz akkor is sporolsz a kiadasokon
2016. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttam múltkor ilyen bedolgozói alapon kellet varrni dolgokat. Sajna már nem találtam meg melyik oldal.:/ De nézz körbe és érdeklődj, hátha sikerrel jársz ilyen kézi készítésű oldalakon.
2016. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számlaképes vagy?
2016. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!