Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több helyen olvastam, hogy...

Nóri8 kérdése:

Több helyen olvastam, hogy diplomást nem kötelezhetnek közmunkára. Ez igaz vagy csak kamu hír?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
nem igaz
2016. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Senkit nem kötelezhetnek közmunkára, akár diplomás, akár nem.

Felajánlják a közmunkát, aztán vagy elfogadod, vagy nem.

De kötelezni nem tudnak.

2016. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Semmilyen munkára nem kötelezhetnek senkit.
2016. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Erre a hírre gondolsz valószínűleg:

[link]


Ez tervezet volt. Elkészült a törvényi rész is, de a végén szavazás előtt kivették.


Pont az a lényeg, hogy kivezényeljék utcaseprésre a felsőfokú végzettséggel rendelkezőt szemétszedésre/utcaseprésre, és törölni tudják.


Más: A másik kérdésedre írtam privátba infókat

2016. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Ez engem is érdekelne. Azt hittem, bevezették, de akkor mégsem???
2016. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
24.hu,online-kalkulator.hu,napi.hu és kb.még vagy öt másikon olvastam még tavaly év végén, hogy felsőfokú végzettséggel rendelkező munkanélkülieknél a közfoglalkoztatási kötelezettség megszűnik. Vagyis aki diplomás nem kötelezhető közmunkára... és a 'kötelező' ebben az esetben azt jelenti, hogy ha nem tud igazolni 30 nap közmunkát, akkor sem vonják meg a segélyt,
2016. jún. 27. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!