Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay vásárlás. Kamu tracking...

Ebay vásárlás. Kamu tracking number vagy eltűnt/lenyúlt csomag?

Figyelt kérdés

Április 12-én rendeltem a cuccot.

Május 18 volt a legkésőbbi szállítási idő.

Nem érkezett még azóta sem.

Írtam 3 emailt az eladónak,de nem reagált,nyitottam egy case-t és közöltem,hogy kérem vissza a pénzt.

Erre reagált,elküldte a tracking numbert és kért,hogy várjak.

Az ebay csomagkövetője nem találta.

Megnéztem egy nyomkövető oldalon,ami szerint április 23-án megérkezett a Budapesti reptérre.

Az eladónak még azelőtt írtam, hogy nincs még és adja vissza a pénzem,mielőtt megnéztem a másik nyomkövetőn.

2 napja semmi reakció részéről.

Elvileg holnap reklamálhatok újból.

Már körbetelefonáltam fél Magyarországot,hogy hátha valahol valaki utána tud nézni,hogy mi van.


Ha párszáz forintról lenne szó nem is foglalkoznék vele,de 8000ft-ról van most szó.

Mit lehet tenni?

Vélemény?


2016. máj. 31. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tracking number a posta.hu -n nem nyomonkövethető akkor nem fog tudni a posta segíteni. Ennek nem feltétlen az az oka, hogy nincs itt (valahol) a csomag, hanem az, hogy van olyan csomag, amit mondjuk a kínai / NL akármiylen posta trackel nemzetkközileg de a magyar posta már belföldön nem, sima levélként hozza (vagy nem..) ki.
2016. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Menj be a postákra (központi a környéketeken és a kisebbe is) és kérdezd meg hogy a nevedre érkezett-e valami külföldi küldemény. Nálunk 2 hét után telefonáltak a postáról hogy ott rohad egy küldeményem! Ebayes volt. A postás nem hozta ki, se értesítő, semmi... és azért hívtak fel mert lejár és visszaküldik.

Egyébként ha nem reagál akkor az Ebay visszaadja a pénzed és ők majd elintézek az eladóval.

A szám nem sokat ér szerintem, mert az az ottani követés, itthon nem tudnak vele segíteni.

Szóval a posta is "rendes"... nem először csinálja ezt a postás hogy nem hozza ki, meg semmi.

2016. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!