Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy Kínából...

Mitől függ, hogy Kínából mennyi idő alatt ér ide egy csomag?

Figyelt kérdés

Elég gyakran rendelek Ebay-ről, általában 1-10$ között, ezeket a csomagokat mind ingyen küldik.

Idáig általában 3-4 hét alatt szoktak megérkezni, viszont manapság 1 hét alatt itt vannak amiben bele tartozik a hétvége is.

Szinte hihetetlen,hogy ilyen hamar megjönnek, ez minek köszönhető?

Ha DHL-el UPS-el rendelném akkor nem érkezne meg ilyen hamar szerintem.



2016. júl. 5. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem Kínából jött, hanem valami európai raktárból.

Vagy mákod volt és éppen volt szabad repülő.

2016. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két hete rendeltem egy telót egy kínai oldalon. Volt eu stock, beikszeltem. Reggel 7-kor jött az e-mail hogy felvették a rendelés, 10 fele jött az e-mail hogy postázták, MÁSNAP 10-kor (!!!) hozta a dhl futár. Máltáról jött légipostával. Egy nap volt.
2016. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is rendeltem már így kínából.. aztán mikor kihozta a postás látom, hogy Bécsből küldték...
2016. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy Kínából sokkal gyorsabban ideér a csomag Mo-ra, mint a már itt Mo-n levő csomag elér a címzetthez. Ez "köszönhető" a tetves Magyar postának, aki lassan már drágábban dolgozik, mint egy futárcég, aki kimegy a megadott címre, felveszi a csomagot, és kiviszi a megadott címre, tehát háztól-házig szállít. Nekem pont van egy szállítás alatt levő csomagom, ami Kínából 8 nap alatt ért Mo-ra, és 21 napja itt van a postán, és xarnak kiszállítani. Ha csak lehet, a postát el kell kerülni jó messzire. Tetves banda.
2018. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!