Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csőtöréses kérvénybe mit...

Csőtöréses kérvénybe mit írjak bele?

Figyelt kérdés

Sajna csőtörésünk lett.Az egyik ismerősömtől hallottam hogy lehet ilyenkor írni a vízműnek egy kérvényt hogy részletben hagy fizessek vagy esetleg engedjenek belőle.Mit írjak nekik?Végülis veszteni valóm nincs.Ráadásul következő hónapra vagyok kiírva szülni az első babánkkal.Ez most nagyon nem hiányzott :S

Arra gondoltam hogy esetleg lefénymásolom az előző számlát hogy átlagban mennyit fogyasztunk meg a mostanit /ami 5-ször annyi lett/ és beküldöm azt is a kérvénnyel.Meg már be is telefonáltam a vízműnek de azt mondták csináltassam meg szakemberrel ők nem tudnak vele mit kezdeni :(


2010. ápr. 14. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a vízóra után, azaz a ti oldalakon volt már a csőtörés, akkor nem fognak belőle engedni. De részletfizetést kérhetsz az elfolyt víz díjának a kiegyenlítésére. Kérd azt, hogy méltányossági alapon, 3-4 részletben fizethessétek ki, mert jön a baba.

A megcsináltatás meg a ti dolgotok, nem a vízműé.

Ha van lakásbiztosításotok, akkor ezt az összeget simán fizeti a biztosító,és ha olyan biztosításotok van, akkor még a vízdíjat is állja a biztosító.

2010. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!