Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jól számolja ki az áramot a...

Jól számolja ki az áramot a főbérlő?

Figyelt kérdés
Almérővel rendelkezünk, azon van a havi fogyasztás kw, azt ő megszorozza 37-tel és hozzáad 950ft alapdíjat. Ez az alapdíj gyanús nekem...Mert akkor neki nagyon kevés fogyasztás jönne így ki.
2016. júl. 7. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kérd el tőle az áram számlát, azon rajta van az alapdíj meg a kw ára is.
2016. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem adja oda mert azt mondja hogy visszaélhetünk vele,nem bízik senkibe,stb.
2016. júl. 7. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál vagytok? Nekünk van egy üresen álló házunk, ahol nullázva van a fogyasztás és az E-On 2577 Ft rendszerhasználati díjat számlázott egy évre.
2016. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is ragaszkodj, mert te meg benne nem bízol és ha neki ez nem elfogadható, akkor keresnetek kell másik helyet.

De ha bemégy a szolgáltató ügyfélszolgálatára, akkor ott is megmondják az árképzést.

2016. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem kell, hogy oda adja a számlát, csak üljetek le és mutassa meg az elszámolást.

Ha nem hajlandó, becsap titeket.

Nagyon kell vigyázni velük, mert hajlamosak kicsinálni egy kis pénzért.

Mi egy vénasszony felső szintjét béreltük. Nagyon kis kedves volt, a lányának hívott... A téli időszakban 18 fok volt nálunk fent a lakásban, nála 26. már nem emlékszem, mennyit fizettünk havonta, de valami eszméletlen összegeket elkért a fűtésre.

Gyanús lett, hogy panaszkodik a nyugdíjra, de telefont vett magának Karácsonyra, a kaját alig bírta hazahozni a boltból, míg mi két fizetésből szenvedtünk.

Titokban szerveztem az új albérletet, a költözést. Ő már a költöztetőkkel találkozott. Voltam minden, csak a kislány nem.

Kiderult, hogy tőlünk elkérte a teljes gázdijat, de ő csak az addigi alacsony atalanyt fizette tovább, a többit zsebre vágta.

Hozta serényen a százezres csekket, hogy azt még nekünk be kéne fizetni, mert ennyivel többet fűtött miattunk...

Felháborodott azon is, hogy fordulonap mentünk el, így nem fizettük ki a következő havi bérletit, miközben a duplájával akart atbszni. Persze adózni se adózott utánunk, így semmit nem tudott csinálni.

Utol érte a karma, mert 2 hónap múlva beszakadt a tető.

Még jó, hogy már nem voltunk alatta.

. Lényeg a lényeg, nagyon kell vigyázni velük. Olyan is kihasznál, akiről nem is gondolnád.

2016. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!