Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ciki ha számológépet használok?

Ciki ha számológépet használok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hètfőn kezdek boltban dolgozni.

Kicsit tartok tőle mert nem vagyok matek zseni ès fèlek hogy nem jól adok vissza.

Gondoltam szàmológèpet hasznàlok amíg nem jövök bele,csak fèlek hogy kinevetnek.

Nem vagyok egy hülyegyerek de a gond az velem hogy leblokkolok ès olyankor semmi nem sikerül :-(



#bolt #pénz #ciki #pánik #visszajàró #szàmológèp #bènàzàs
2016. júl. 9. 19:52
 1/5 anonim válasza:
Senki se fog kinevetni. Inkább pontosan adj vissza. Senki se várja el h reggel 5kor, meg 8 óra meló után még számolj is.
2016. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ciki, használj ha neked úgy a jó
2016. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár ha csak nem valami sarki kisközértről van szó akkor lesz valamilyen kasszaszoftver ami ki fogja neked írni pontosan mennyit kell visszaadnod.
2016. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában a pénztárgép kiírja a visszajáró összegét.

Ha nem, akkor nyugodtan használj számológépet.

Engem nem zavarna, a lényeg, hogy pontosan adj vissza.

Tudod egyébként, hogyan kell visszaadni? Elmondták? Nem úgy kell, hogy fejben kivonod, hogy pl. 5000 - 2850 = 2150.

Hanem

50 Ft 2900-ig

100 Ft 3000-ig

2000 Ft 5000-ig

2016. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogyan kell visszaadni.

Ez a pènztàrgèp nem adja ki,ez egy kicsi bolt.

Köszönöm a vàlaszokat,megnyugtattatok.

Èn is úgy gondolom hogy inkàbb hasznàljam minthogy rosszul adjak vissza.

2016. júl. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!