Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme folyton félrerakni...

Van értelme folyton félrerakni a mai világban szerintetek?

Figyelt kérdés
Te spórolós vagy költekezős vagy?
2016. júl. 10. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

etán holnap eltöröd a lábad, vagy csak simán kirúgnak a melóhelyedről, akkor miből fizeted a számláidat míg nem találsz másik helyet???


Ha te meg tudod oldani ezt a problémát akkor azonnal, akkor felesleges spórolni.

2016. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mai világban érdemes igazán tartani vésztartalékot...


Az állam annyira megbízhatatlan, hogy arra én nem számítok. Hirtelen kirúgnának kapnék 3 hónapig valami alamizsnát "munkakeresési járadék" címszóval aztán behívnának árkot gereblyézni közmunkára is érte... Hát kösz nem.

Vagy lesz egy balesetem ne adj isten, munkaképtelen leszek, kapom majd a bérem töredékét egy pár hónapig, mert hát abból a havi 40 rongyból, amit befizetek EÜ járulékként (úgy, hogy 10 éve egy aszpirint sem vettem még TB-re...) abból ugye nem futja, hogy megkapjam a rendes béremet.

2016. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy most van ertelme. Spórolòs vagyok, de mellette élek is.
2016. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Az a leghülyébb, akinek kevés van, de már csakazértis mindenét elkölti, hogy utána sajnálja magát, és tudjon panaszkodni.

Nekem pl egy hónapja borzalmas fogfájásom volt, közölték, hogy gyökér kezelni kell. Eddig 77 ezer forint volt, és még hárta van a fogamhoz gyártott tömés.

Ez egy váratlan kiadás, amire kell, hogy legyen pénz. Így jártam, idén nem megyek nyaralni.

2016. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!