Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak viszonylag nagy vagyonnal...

Csak viszonylag nagy vagyonnal van értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ateista vagy, nem hiszel semmilyen természetfelettiben, nem hiszed, hogy léteznek a valóságnak olyan dimenziói, ahová átkerülhetsz, és boldog lehetsz pénz nélkül. Csak itt és most akarod beletenni az életbe, amit lehet. Szeretnél olyan házat, amilyen az álmaidban van, szeretnél távoli helyekre eljutni, szeretnél egy csomó mindent, mindenféle sportot kipróbálni. Mindehhez egy valag pénz kell. Egy ilyen ember életének sok pénz nélkül mi értelme van? Nem nyomorúságos a sóvárgás mindezen dolgok, élmények iránt?
2016. márc. 17. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
az, hogy próbálod megszerezni a pénz mennyiségét, amiből a céljaidat elérheted. ateistának vallom magam, jelenlegi legnagyobb problémám, hogy rabszolga vagyok, évi 1800órát töltök egy olyan helyen az életemből, ahol nem akarok. Más mondja meg mikor mit kell tennem, mikor kell felkelnem, mikor jöhetek haza, stb. és még csak nem is foglalkozhatok azzal ami leköt. Szóval, igen a pénz nagyon boldogítana!
2016. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jon ide az ateizmus es hit kerdese.


Egyfelol a sovargast motivalokent hathat ha ertelmesen kezeled.


Masfelol meg te magad dontod el, hogy miben keresel oromot. Fekhetsz egesz nap az agyban sportkocsikrol es luxusvillakrol almodozva es bankodva, hogy neked ez nem adatott meg, vagy kilephetsz a lakasbol, ismerkedhetsz emberekkel, felfedezhetsz uj helyeket, olvashatsz erdekes konyveket, stb...

2016. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan dolgok amik csak sok pénz birtokában érhetőek el legálisan. Ilyenek a tárgyak, ingatlanok birtoklásához köthető dolgok.


Azonban az utazás például simán megvalósítható kisebb pénzekből is.


érdemes a célokat a realitáshoz igazítani...

2016. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%

Én kb. A-tól Z-ig mindent megpróbáltam, de értelmes pénzt semmiből sem láttam.


Elkeserít, amikor rágondolok, egyetlen életem van, és soha nem fogom megtapasztalni, milyenek az igazi élvezetek.


Okolom a szüleimet is, könnyebb b. szni, mint biztos alapokat teremteni, és például egy házba besegíteni a gyereknek. Én például SOHA !!!!! nem fogok gyereket csinálni, ha legalább annyit nem tudok neki segíteni, hogy legyen egy saját, élvezetes élete. Nem arról van szó, hogy mindent alá kell rakni.


És ne jöjjön senki ezzel az álszent, teremtsd meg magad dumával. Ez kamu.


Szerintem illegális dolgokba kell kezdeni, aki el van keseredve. Végigpörgetem az életem, és 70 évesem is nyomorgok. Na ne!

2016. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!