Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van megbízható közvetítő aki...

Van megbízható közvetítő aki segít munkát találni az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés
Vagy pontosan hogy működik? Mert ha jól tudom lehet kint dolgozni legálisan, hogyha az amerikai munkáltatóval van szerződésem.

2016. júl. 10. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
amerikai munkáltatót keress, ne közvetítőt. ugyanis amik vannak, ők feketén dolgozó takarítókat közvetítenek.
2016. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy sok az átverés az ilyenekkel, ezért kérdeztem, hogy van- e megbízható. Hátha valakinek van tapasztalata az ilyenben és tudna segíteni.
2016. júl. 10. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem hinném hogy van ilyen. Lévén hogy az USA-ba nem lehet csak úgy kijutni, mint az EU-ba, így jó eséllyel csak magas végzettséggel, jó nyelvtudással és nemzetközi tapasztalatokkal van esély kijutni. Ha pedig valakinek ezen képességei megvannak, nem a gyakorin fog kérdeződködni, hanem pályázgat amerikai álláskereső oldalakon, és ha nyert ügye van, a cége elkezdi az ügyintézést.
2016. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!