Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyar postánál a küldeményt...

A magyar postánál a küldeményt mennyi idő alatt kézbesítik?

Figyelt kérdés

A nemrég rendeltem egy számítástechnikai cikket online bolttól akik a magyar postával szállíttatnak


Kaptam tőlük egy online nyomkövetéses kódot

A küldeménytovábbítás viszonylag gyorsan megvolt viszon hétfő korán reggel óta azt írja hogy kézbesítés alatt

A csomag helyének pedig egy kb gyalog 5 percnyire lévő posta van megadva


Ma próbáltam odamenni és elkérni a csomagot de azt mondták hogy csak az után vehetem át ott ha már egyszer megpróbálták kiszállítani de nem sikerült

(vagyis hétfő óta seki meg se próbálta kivinni 2 utcával alrébb :/)


A kérdésem az lenne hogy ez normális dolog?

A másik pedig az hogy hogyan vehetném át a csomagot? Van bármi lehetőségem a várakozáson kívül?



2016. júl. 13. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha két lakásbiztosítás közt lesz rá idejük és marad hely a szórólapoktól akkor kiviszik. De az is lehet, hogy addig nem kapod meg míg nem nyitottál náluk egy bankszámlát vagy nem veszel sorsjegyet.
2016. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!