Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldön szeretnék dolgozn...

Ha külföldön szeretnék dolgozni mennyire ajanlott az érettségi?

Figyelt kérdés
szeretnek menni anglia/nemetországba dolgozni 23 éves vagyok sajnos annak idejen nem foglalkoztam az érettségivel most szeptemberben iratkoznek be ha ugy jönne ki a dolog de azon gondolkodom h mivel lenyegeben külföldön kezdéskor mindegy h mit dolgozom a pénz miatt mennyire lehetet hatranyban ha az erettsegi hianya vegett 2 évem lenne hatra belöle még.

2016. júl. 31. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élek. Munkaközvetítő irodában dolgozom, így biztos kézből tudom: Itt Angliában a magyar érettségi semmit nem ér. Nem számít.
2016. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es, és mi az, ami számít? Csak kíváncsi vagyok, nem kötözködés :-) Mindig jó, ha az ember első kézből informálódik :-)
2016. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Ami számít:

- nyelvtudás. Nem kel nyelvvizsgapapír sem, csak akkor ha olyan munkakörben akarsz dolgozni ahol elvárás: pl: orvos, tanár stb.

nyelvtudás szintje is függ az adott munkakörhöz.

pl:

buszvezetői állásnál (mindig van) nem kell nyelvvizsga papír, de elvérés, hogy társalgási szinten tudj kommunikálni angolul.

gyári munkáknál (mindig van) nem kell nyelvvizsga papír, itt elég ha érted mit mondanak, kérdeznek.Nem gond ha "gyenge" az angol, csak valamennyire értsd őket.

takarítói munkák: gyenge angol elég sok helyen.

szemész asszisztens: elvárás a szakmai tudás, és a nyelvvizsga papír is.

- szakmai végzettség adott munkáknál

- szakmai gyakorlat sok munkánál.

- jogosítvány adott munkáknál . Pl: sofőri állások esetében.

2016. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
javítok: kell
2016. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen - nagyon rendes vagy, hogy ilyen részletesen válaszoltál :-)
2016. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!