Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az abortusz?...

Mennyire fáj az abortusz? Pontosan mit csinálnak akkor?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 18:21
1 2 3
 21/25 Antal-Pap Judit válasza:
0%
Apám sok nőt beszélt le az abortuszról. Aztán örömmel tologatták a kicsit. Nekem sem ideális körülmények között jött az első (enyhén szólva). Ha valamit nem bánok az életben, az az, hogy megszültem a kislányomat, aki ma már több mint 10 éves. Most már felelős vagy egy másik emberért. Ez ad igazán értelmet az életnek, akkor is, ha nehéz. Nekem elhiheted. Remélem, még nem késő...
2016. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Antal-Pap Judit válasza:
0%
Egyébként én is nem várt gyerek vagyok, akit csak úgy összehoztak, de azért örülök, hogy kaptam egy esélyt. Mindenkinek jár egy esély. Nem gondolom, hogy a társadalom söpredéke lennék, csak azért, mert nem várt gyerek voltam.
2016. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Antal-Pap Judit válasza:
2016. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez is egy jó demagóg szöveg (ide értelmezve demagóg), hogy "mindenkinek jár az esély". Aki viszont még meg sincs, vagyis még senki, azt hogy lehetne figyelembe venni ennél a mondásnál. A hölgy, aki viszont egy ilyen döntéshelyzetbe került, az már egy létező személy, nem senki, és neki jár az esély, hogy dönthessen olyan kérdésben, ami hosszútávon befolyásolja (meghatározza) az életét. Nem csak úgy kell tekinteni egy születést, hogy eggyel több adófizető állampolgár, hanem elsősorban (és nagyon elsősorban)úgy, hogy várják-e ennek a gyermeknek a megszületését. Ha (úgy dönt, hogy) nem szüli meg, szülhet még később is (nem azt mondom, hogy helyette, de akár mondhatnám is), olyan gyereket, akit majd vár, és nem úgy ítéli meg, hogy egy rizikós körülmények között, rossz helyzetben és feltételek mellett születik majd az a másik (és itt nem csak anyagi körülményeket értek, hanem minden nagyon fontos egyebet is).
2016. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Én sajnos nem rég voltam 3 hete.. 30.000ft-ba kerül 18 év felett. Elsőnek el kell menned a családsegìtőhöz aki majd megpróbál rá beszélni hogy add örökbe ha te nem akarod majd jól leolt.. aztán ad 3 nap gondolkodási időt visszamész ki adja a csekket befizeted elmész a kórházba időpontot kérni a műtétre de oda a családsegítőnél tett első találkozás után is mehetsz nem muszáj a csekket megvárni legalábbis nekem ezt mondták mikor időpontot kértem. Mikor menned kell ha még nem szültél tesznek fel tágítót kb 2 cm-es pálcika a neve laminária. Az kicsit szúrni fog de csak 1 másodpercre amíg felteszi(egyébként kb. 2 perces folyamat a felhelyezés) aztán vagy felvisznek ha rosszul viseled és hánysz vagy magadtól mész fel a szobába.. 3 óra hosszáig vársz hogy jól kitágulj én közben hánytam egyszer de amúgy nekem nem volt vészes 1 órát fájt csak a hasam a többi 2 óra hosszában semmi.. ja azt ne felejtsd el hogy nem ihatsz és nem ehetsz aznap akarmilyen rossz is de ki kell birni!!!!! A műtét alatt semmit nem érzel be mész a műtőbe le fektetnek tű a vénába altató maszk és észre sem veszed elalszol.. kába leszel az altatótól mikor felkeltenek de nem leszel rosszul csak aludni fogsz utána pár órát a kórteremben. Ja meg a kezedbe nyomnak egy betétet itt fiam tedd be te meg azt sem tudod mi a helyzet az altatótól:D ennyi.. fizikailag nem visel meg lelkileg annál inkább... én nagyon féltem de nem tényleg nincs okod rá. Remélem segítettem:)
2016. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!