Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közvéleményt kutatok! Van itt...

Közvéleményt kutatok! Van itt olyan, aki legalább fél éve nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Csak szeretném tudni,hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen!Ha igen,hogy sikerül kifizetni a rezsit,honnan van mit ennetek,stb..kölcsön?Szülők segítenek?Alkalmi munkát találtok?

Én nem..nekem nagyszüleim segítenek,és már lesül a bőr a képemről,hogy elfogadom,pedig szívesen adják..


2010. ápr. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én erre azt szoktam mondani, hogy nem az Én szégyenem, hanem az Államé!

1 éve nem találok állást, és nem azért, mert válogatok, hanem azért mert NINCS. Pedig 5 szakma közül valamelyikkel lehetne már mit kezdeni.


Konkrétan a párom tart el, aki kimagasló fizuval rendelkezik.

2010. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sokan nem találnak munkát, főleg az Alföldön élők, mert egyszerűen nincs munkalehetőség!

Nálunk Dunántúlon nem így van, van munka bőven, csak sokan vannak a betölthető posztokra!

2010. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A párom vagy 2 éve nem talál rendes munkát, pedig diplomája is van és az önéletrajza se rossz, mégis csak alkalmi munkák jönnek neki össze. Belegondolni sem merek, hogy mi lenne velünk, ha én is munkanélkülivé válnék.
2010. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én édesanyám sem talál munkát és én sem
2010. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én két éve alkalmi, be nem jelentett munkákból élek, ami egyenlő a semmivel-két szakmám és egy diplomám van.

Páromnak két diplomája van, nemrég talált 8 hónap után állást egy másik városban.


28/N

2010. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen..erről beszélek..sajnos ha a fejem tetejére állok,akkor sem kellek...ezért egyre több a csöves is..szomorú..remélem mi nem fogunk oda jutni,és ti sem..
2010. ápr. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!