Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A gázártámogatásnál az állandó...

A gázártámogatásnál az állandó lakcímet, vagy az ideiglenes lakcímet kell figyelembe vanni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell figyelembe venni ahol éppen laksz, akikkel most igényléskor egy háztartásban élsz.

Mi tavaly a párommal épp igénylés előtt nem rég költöztünk össze, így hogy igényelhessük, az új közös címet gyorsan bejelentettük ideiglenesnek, így igényelhettük magunknak, de apukám a szülőiháznál engem már nem számolhatott be mert nem ott lakom, de ha visszaköltöznék, s mivel még állandónak még bent van a régi címem, ezért akkor apukám újra beírhatna engem is.

De ne essetek hibába: ez miatt egy embert mondjuk mint eltartottat nem írhatsz be így két helyre, úgyis összefutna az Apeh-nál. hisz adószámot is be kell írni.

De én ugye keresek, így apukámnak nem is volt érdeke, hogy engem be írjon a oda is, hisz akkor kevesebb támogatás jutott volna, mert több úgy ugye a család jövedelme...

2008. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg oda ahol élsz, de ezt nem igazán tudják szerintem leellenőrizni, az a lényeg, hogy csak egy helyen legyél beírva, vagy az állandón vagy az ideiglenesen. Nézzétek meg hogy melyikkel jártok jobban.
2008. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!