Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Haverom töltött fel 112 Eurot...

Haverom töltött fel 112 Eurot de a bankkartyajaval ezt visszavenni mi a teendö? Steam

Figyelt kérdés
Röviden haverom adjam teamviewer gepemhezrakott rá 112 Eurot ebböl vette egy kest majd jatekot eltradelte az acomrol a sajatjara tegnap jött ezt a vasarolt a bankkartyajaval vitatja minden jatekot visszaterhelt kiveve a piacon vasarolt azt szürest csinaltam jelzo ezt a kes arat az ő bankkartyajaval kartyajarol terhelik ezzel töltött fel 112 Eurot vagy nekem kell kifizetni

2016. aug. 13. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé érthetetlenül írtad le, már bocs. Amúgy nem lehet kivenni a pénzt a Steam pénztárcából.
2016. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amarok Tonrar válasza:
100%
Miért nem olyan oldalon teszed fel a kérdést, ahol használhatod a saját anyanyelved? Mi itt csak magyarul tudunk segíteni.
2016. aug. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hallod, vesszőről hallottál már?! vazze!!!
2016. aug. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szoktam néha papolni, hogy vesszőhiánya, meg rossz olvasni amit ír a kérdező, de ez nem csak frusztráló, ez értelmezhetetlen. Ne haragudj, de egy büdös szót nem értek abból, amit írsz. Egyébként Steam-ről nincs pénz visszatérítés.
2016. aug. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
100%
Micsoda rapszöveg! A YouTube sztárja leszel, ha elő is tudod adni.
2016. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

vessző, ékezet, pont, valami?


semmit nem értek abból amit írsz, valami 112 euró az ok, steam ok, de a többi?

2016. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb légyszi ne google fordítóval tedd fel a kérdést.
2016. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!