Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Helyes, hogy nem engedik meg/nem foglalkoznak a problémámmal? (sportfogadás)

Figyelt kérdés

2 éve (14 éves koromban) rengeteget fogadtam. Hónapokon keresztül minden hétvégén eljártam bulizni, de nem a saját pénzemet ittam el/ittuk el a spanokkal, hanem amit nyertem akkor még TippMix-en. A tétjeimhez képest rengeteg pénzt nyertem (egyáltalán nem volt sok pénz, csak a %-os profit volt nagy). El akarok kezdeni ismét fogadni, csak Unibeten, de visszaforgatnám a profit nagy részét, nem úgy, ahogy 2 éve tettem. Egész nyáron erre kértem anyut (hiszen én 16 évesen nem regisztrálhatok ilyen oldalra), de egyáltalán nem érdekelte. Próbáltam rendesen viselkedni, segíteni neki rengeteg dologban, gondoltam hátha megváltozik a véleménye. Folyamatosan más kifogásokkal jött. Mostanában elkezdett azzal cseszegetni, hogy nincsenek barátaim, nem voltam sehol nyáron, meg hogy milyen gyerek vagyok aki egész nap otthon ül. Számtalanszor elmondtam már neki, hogy azért nem megyek el bulizni, mert nincs rá pénzem, tőle meg nem akarok kérni, mert szerintem az gáz.

Apu azt mondta, hogy az ő nevével meg a kártyájával nyugodtan játszhatok, de amikor megkértem, hogy adja oda a kártyáját, akkor jöttek a kifogások az ő részéről is...

Szerintetek igazuk van, hogy gyakorlatilag nem engednek pénzhez jutni, vagy nem?


(b4szki de hosszúra sikeredett, sok a felesleges infó :'D remélem megbocsátotok, elég késő van már :D)



2016. aug. 16. 00:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem látják, amit te nem, hogy hajlamos vagy a függőségre. Oké, hogy volt egy jó nyerő szériád, egyszer kell cska megindulj a lejtőn.
2016. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
38%
Helyes
2016. aug. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Hiába nyersz,úgyis te veszítesz.(Murphy)
2016. aug. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok hajlamos a függőségre. Csak a pénz miatt csinálnám. Nyár eleje óta írogatom a tippjeim és ahogy számolgattam már hatalmas profitnál tartanék.

Első egyébként igazad van, egyértelműen azt gondolják.

2016. aug. 16. 12:52
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire vágod, majd menni fog az 2 év múlva is, a saját pénzeddel és felelősségre. Én sem támogatnám a 16 éves gyerekemenek az ilyen mértékű szerencsejátékot.
2016. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen, menni fog, de nekem az alatt a két év alatt is kellene a lé. A tőkém pedig most is saját pénzből lenne.
2016. aug. 17. 11:15
 7/42 anonim ***** válasza:
36%

"Egyáltalán nem vagyok hajlamos a függőségre...

... Nyár eleje óta írogatom a tippjeim."


És akkor ez mi, ha nem függőség? :-) és :-(

Látod, pont ezért nem fogadhatnak 18 éven aluliak, mert még fel sem tudják mérni, ha már kialakul a függőség.

pedig ez az... Ha pénz nélkül írogatod a tippjeidet, akkor meg nem áll meg az az érvelés, hogy csak a pénzért csinálnád - ezek szerint csinálod anélkül is.

2016. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Azért írogattam, hogy megnézzem hogy állnék anyagilag, milyen profitra vagyok képes így lassan 2 év után. Cuki, hogy itt a gyk-n milyen sok a kötekedő, mindent jobban tudó ember. De nem baj, ne aggódj, legközelebb talán sikerül Kedves Utolsó ;)
2016. aug. 18. 22:45
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Na ebből is látszik, hogy borzasztón gyerek vagy még és nem érzed a súlyát a szerencsejátéknak. Talán nem véletlen nem engedik a szüleid.
2016. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Miből is látszik? :)
2016. aug. 18. 23:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!