Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy nem törődök az árakkal?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:
25f
2016. aug. 19. 13:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Én speciel pont leszarom.
2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Speciel én is.
2016. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert akcióvadászok s azzal takaróznak, hogy gyerekük van s spórolni kell. De ez már görcsös beidegződés. Ha nincs kinek elszámolnod, nem tök mindegy nekik?
2016. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leszarom, hogy mit csinálsz a pénzeddel. A tied, költsd ahogy akarod.

Viszont ha odafigyelsz az árakra, akkor lehet többet takaríthatsz meg, mint gondolnád. Múltkor én is találtam olyan terméket, ami az egyik helyen 1200, mellette egy másikban meg 700. Ha sokat veszel belőle, akkor jelentős öszeget spórolhatsz meg.

2016. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg.... Nem akarok spórolni. Felesleges, minimális kiadás és ez mást zavar, hogy én nem spórolok.
2016. aug. 20. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégis ki az, akit zavar? Ha kollégád, akkor semmi köze hozzá; ha pedig házastársad, akkor már más a helyzet.
2016. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!