Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg létezik ilyen munka?

Tényleg létezik ilyen munka?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szeretnék valami diákmunkát. Miközben keresgéltem, találtam egy internetes munkát. Mindössze annyi a lényege hogy ha beküldök neki(k) 600 Ft-ot(állítólag azért, mert hogy az infók titkosak, meg bla bla.. ) akkor olyan munkát kaphatok amit itthon elvégezhetek. Mindössze egy számítógép és internet szükséges. Annyi lenne a feladat, hogy iratokat másolok, és elküldöm az adott címzetteknek. Elvileg nagyon sokan dolgoznak így, na de nekem ez egy kicsit gyanús! Találkozott már valaki ilyesféle munkával? Tapasztalatok? Köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 20. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem az összes pénzbeküldős kamu. Ha akar, akkor küldje előbb a melót, azzal veszítenivalója neki nincs. Neked viszont van a 600 Ftod
2010. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkáért nem fizetünk, hanem nekünk fizetnek. Ne küldj semmit, kamu és lehúzás az egész.
2010. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100% hogy átverés.
2010. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hallottál már olyanról, hogy a munkavállaló fizet a

munkáltatónak azért, hogy dolgozhasson??!

NEM, ILYEN NICS!!!

Küld el a 600,- kapsz munkát, amit saját költségedre megcsinálsz, aztán az eredmény.

-600,- + - költségeid!

Ezért csinálják!

Ők elvégeztetik veled saját költségedre a munkát, és még fizettél is nekik, ők neked meg, valami kamu dumával leráznak fizetség nélkül!

Nekik megéri, nem?

De te tudod!

2010. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!