Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent az önkormányzati...

Mit jelent az önkormányzati lakás bérleti joga eladó?

Figyelt kérdés

Látok nem kevés olyan lakáshirdetést, ahol ezt írják. Közben mondjuk egy 30 m2-es lakás 8 millió Ft. Ez mit jelent így? Megveszem az önkormányzattól? Vagy utána én is csak bérlő vagyok, és bármikor kitehet az önkormányzat?


Meg hogy elcserélné öröklakásra.


Ebben nekem (mint vevő) mi a jó? Annak idején nagyszüleim laktak egy elég jó helyen lévő, belvárosi lakásban, de mivel az önkormányzat át akarta építtetni az egész házsort (Gozsdu udvar, ha valaki ismeri), megvette tőlük nem éppen sokért, és ki kellett költözniük.


Köszönöm a választ előre is :)



2016. szept. 1. 12:05
 1/1 ede1219 ***** válasza:
52%

Átverést.

A bérleti jog nem átruházható, az önkormányzatot nem kötelezi semmire, hogy te Gipsz Jakabnak mit fizettél ki!

2016. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!