Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költsek 70 000 Ft-ot?

Mire költsek 70 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és van 70 000 Ft-om. Egyszerűen nem tudom mit csináljak ennyi pénzzel.

Van pár ötletem, de ettől függetlenűl még bizonytalan vagyok.



2016. szept. 6. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért muszáj elkölteni, miért nem teszed el későbbre?
2016. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne költsd el, tedd el vagy add oda szüleidnek hogy ne érezd a késztetést hogy elköltsd.

Azt ajánlom várj karácsonyig, addig gondolkozz mire lenne szükséged, akkor vannak leárazások-nagy akciók. Addig gondolkozz.

2016. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
súlyzók
2016. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utald át nekem és a probléma megoldva.
2016. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenre lehet költeni. Ha ruhákat veszel pár ruha után el is fogy, telefonból is épp tudnál venni egyet, nem sok lehetőség van rá elkölteni! vagy elmész belőle egy párszor a mekibe és el is ment a pénz!
2016. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a galaxy s7-es srác?


Tedd el a pénzt, jó lesz az karácsonykor...

2016. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És csajozásra esetleg nem lenne jó?
2016. szept. 6. 18:35
 8/9 anonim válasza:

Hát, ha a mai szipirtyókat el akarod vinni mozizni, akik kihasználják ezt bőségesen, akkor nyugodtan.


Spórolj, ennyi. Nem muszáj elkölteni.

2016. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért égeti a zsebedet a pénz? Tudom, hogy sok embernek 50 évesen sincs pénzügyi kultúrája és nem gondolkodik előre, nemhogy 16 évesen. Ha feltetted ezt a kérdést, valószínűleg nincs égetően nagy szükséged semmire, csak zavar, hogy van ez a pénz és valamit kezdeni kéne vele. Tedd félre szerintem.
2016. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!