Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költsek ennyi pénzt?

Mire költsek ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
kaptam 60 ezer ft-ot illetve 100 eurot. nem tudom.. mire költsem? nincs ötletem. fényképezőn gondolkoztam, mert elhagytam, és barátnőmé volt :( 35e ft-os gép, tehát így is maradna.. szerintetek? ti mit kezdenétek ennyivel?
2011. ápr. 6. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi idős vagy?

Én nem költeném el. Most azon gondolkozol, mire tudnád elszórni. Lehet, hogy 2-3 hónap múlva meg pont valami nagyon fontos dologra lenne szükséged, de nem lesz rá pénzed, csak pár haszontalan kacatod.

2011. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ruhára, csokira, könyvre, mozira... Százezerféleképp el lehet költeni, 30ezer meg nem is olyan sok pénz.. De nem muszáj ám elkölteni rögtön, rakd el aztán ha majd kell akkor legalább lesz.
2011. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. nem akarom elszórni sosem gondoltam arra hova lehetne pazarolni, feleslegesen(?).... gyűjtögettem, és most van, sok... csak úgy kaptam.

felesleges lenne betenni bankba, már van bent pénzem.

2011. ápr. 6. 09:51
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát te tudod... szerintem amíg nincs benn legalább 10-15 milla, addig érdemes berakni (abból majd tudsz egy saját házat venni, ha befejezted a sulit). De például költhetnéd arra is, hogy elmenjetek nyaralni a pároddal, ha van. Vagy a barátnőiddel.
2011. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem költeném el! A mai világban sosem tudja az ember, hogy holnap mi lesz. Gyorsan kiderülhet, hogy a 60 ezer helyett 120 vagy még több kellene, akkor nagyon jól jön ez is.
2011. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
van már ház... barátnőm édesanyja vidéken újítgat egy házat, ami elég pofás már, sokat járunk le segíteni. és már van a bankban 3 millió
2011. ápr. 6. 09:57
 7/12 anonim ***** válasza:

A helyedben nyáron költeném el, elmennék sátorozni, strandra, fesztiválokra , vagy hétvégére a Balatonra.

Még kevés is lesz. :)

2011. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sulit meg 2 év múlva befejezem és mire bedolgozom magam az 2 év még :D szóval... :( minden adott csak a munka nem. most repülőtéren dolgozom, dehát nem akarok itt maradni. hangtechnikus szeretnék lenni
2011. ápr. 6. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy számolom a millióidat, ez neked nem okozhat gondot! Vegyél belőle kávét, vagy egyszer-kétszer megtankolod az autódat, és már oda is van! Mások örülnének, ha ennyi pénzből élhetnének egy hónapon át.
2011. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rakd el. Majd eszedbe jut valami nyáron, és jól fog jönni.
2011. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!