Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Becsben hol talalhatok alkalmi...

Becsben hol talalhatok alkalmi munkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 200.000 forintra lenne szuksegem, rovid idob belul ezert gondoltam kimegyek Becsbe es bevallalok par het munkat. De mivel kinti cimem nincs es penzem sincs ra hogy barhova is bejelentsem magam ezert beugros/alkalmi munkakra gondoltam, pl epitkezesen kisegito.

Ilyen jellegu par napos munkakat hogy keressek? Van erre valami megbizhato oldal? Nemetul, angolul beszelek. Kerem az olyan valaszadok kimeljenek akik itthoni melora buzditanak, a havi 100-120 nettobol jo lassan jonne ossze a 200.000 forint.

24F


2016. szept. 9. 17:47
 1/2 A kérdező kommentje:
A hitelfelveves vagy ismerostol kolcsonkeres sem lehetseges.
2016. szept. 9. 17:49
 2/2 anonim válasza:

szerintem nem jó helyen keresel..

De mennyire beszélsz angolul és németül mert akkor nagyon könnyű és milyen jellegű "alkalmi" munkára gondoltál például?

2016. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!