Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bepereltek 4590 Ft miatt mit...

Bepereltek 4590 Ft miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendeltem vaterán egy terméket kiszállitással 4590 Ft lett volna de késett a fizetésem igy nem tudtam elutalni semmiképp se majd mire megjött már 08.19.-e volt ezért ugy döntöttem nem utalok mert a kiszállitási idő akár 21 nap is lehetett volna igy elmentem és vettem egy ujat de bepereltek Mit tegyek ? Ekkora összegért is büntetnek ? Elöször rendeltem vaterán és nem tudtam hogy itt ilyenek vannak . F/18

2016. szept. 10. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Vállald a felelősséget a hülyeséged iránt. Ennyit tudsz tenni.
2016. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

most bepereltek vagy be perelhetnek e a kérdés?


Kaptál valami hivatalos felszólítást ügyvédtől, jogásztól, rendőrségtől?


amúgy meg minek rendelsz, ha nincs pénzed? Ha nem kell, akkor miért nem írsz egy e-mailt, hogy nem kell és lemondod?

2016. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Te nem rendeltél, hanem aukción vásároltál egy terméket. Ezt ilyenkor kötelezően át kell venni, ez pedig fordítva is igaz, az eladónak kötelező azt átadni. Ne keverd a rendeléssel, az tök más.
2016. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam hivatalos levelet de már emailen megfenyegetett az eladó hogy befog perelni hétfőn
2016. szept. 10. 10:05
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Az eladó vállalkozóként árul vagy magánszemélyként?
2016. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
most nem tom mit vagy felháborodva. pénz nélkül vettél valamit, amit az eladó elküldött, de azt látta, hogy utalásnak még csak nyoma sincs. joggal gondolhatta, hogy jól átverted, nem gondolod?
2016. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

'Még nem kaptam hivatalos levelet de már emailen megfenyegetett az eladó hogy befog perelni hétfőn'


Aha, te meg beszoptad a fenyegetozeset. Az aru nincs nalad, ~5000 forintos tetelert nincs az a birosag, ahol ezt a 'pert' komolyan vennek. Mondjuk rolad is a sokat elmond, hogy csuszik a fizetesed, ezert nem tudsz 5000 forintot elutalni, de amikor megjon, inkabb nem is utalsz mer' akkor mar neked kenyelmetlen.

2016. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

Akkor meg minek beszélsz félre?

A bepereltek rohadtul nem ugyanaz, mint hogy bepereléssel fenyegetőzik.

Gondolkozz már, ember, ha van mivel! Ki az a kretén, aki 5000 forintért fog pereskedni, amikor a perköltség sokkal többe kerül? Inkább írj neki, kérj elnézést és küldd el a lóvét.

2016. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

#8: "Gondolkozz már, ember, ha van mivel! Ki az a kretén, aki 5000 forintért fog pereskedni, amikor a perköltség sokkal többe kerül? Inkább írj neki, kérj elnézést és küldd el a lóvét."


Gondolkozz már ember!

Miért fizessen annak, aki úgysem olyan kretén, hogy pereljen???

Ellentmondás.

2016. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Lol! szaros 5 ezerért nem fog senki pert indítani ellened
2016. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!