Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A garage store -ban vásároltam...

A garage store -ban vásároltam egy Supra cipőt ami fél év után szétment. , , ,?

Figyelt kérdés
és fél év után nekem kell elküldeni kivizsgálásra, saját költségre. Engem viszont az érdekelne, hogy érdemes pénzt és időt ráfordítani, hogy visszafizessék a cipő árát, vagy inkább hagyjam?
2016. szept. 16. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Necces, a legtöbb ilyen vizsgálat arra jut hogy azért ment szét mert nem megfelelően használtad. Ez minden márkánál így van. (Szoktak felajánlani pár ezer forintot, amit levásárolhatsz max. tehát a postaköltséggel ugyan ott van mint elején.)

Amúgy nekem is van pár Supra, gondolom fél évig csak abban jártál, nem meglepő ha szétment. Én felváltva hordom a cipőket.

2016. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
legközelebb ne divatmárkát vegyél. nekem egy adidas vászon cipőm most 5 éves, csak mostanra ment szét. De még mindig hordható.
2016. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Adidas is szétmegy. Tévhit hogy mert ha neked az van és nem megy szét akkor másnak nem fog. (Azért kíváncsi lennék hogy 5 éves akkor eddig 5 évig mást nem is hordtál hogy ennyire jó?)
2016. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak akkor hordtam mást, ha hideg volt, tehát leginkább télen.
2016. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A supra egy rakás sz..ar. Nekem is volt, mind szétment nagyon hamar. Igaza van a másodiknak, vegyél adidast!
2016. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már adidas, és én is nagyon meg voltam elégedve vele, de akkor pont nem találtam olyat, ami tetszene és már kellett egy cipő... és úgy voltam vele, hogy kipróbálom. Hát soha többet supra! De akkor most mi legyen vele? elküldjem vagy idő és pénz pocséklás?
2016. szept. 18. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyjad, idő, pénz és energiapocsékolás.
2016. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Esetleg abban tudtok segíteni, hogy hol tudok Adidas cipőt venni Pesten? Melyik cipőüzletbe?
2016. szept. 22. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem kb bármelyikbe, én pl deichmannba szoktam menni
2016. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!