Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek havi szinten kb....

Nektek havi szinten kb. mennyi pénz megy el kajára?

Figyelt kérdés
Milyen színvonalú ételre költötök? Havonta hányszor főztök/hányszor rendeltek? Kb. mennyi a fizetésetek? (a fizetést az arányok miatt kérdezem, hogy a fizetés hány %-a megy el kajára)

2016. szept. 23. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A napi költésem átlagosan kb.

Reggeli 300 Ft

Ebéd 1500 Ft

Vacsora 1200 Ft

Egyebek 500 Ft


Ez kb havi 100e, a fizetésem 25%-a.

2016. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
0 Ft (fényevő vagyok)
2016. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon kevés, mivel vendéglátásban dolgozom, így munkanapon adott az étkezés.

Kb heti 1x megyek el bevásárolni, 2 főre. Havi szinten kb a fizum 5%-a megy kajára.

Ezen kívül van hogy elmegyünk menüzni, kb ugyanott vagyunk mintha főznénk.

2016. szept. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon változó. Volt már, hogy 15 ezerből kellett kijönni, de olyan is, hogy simán elvertem 100-at. Jelenleg talán olyan napi 1 500-öt költök, ami még mindig több, mint amit szeretnék.


Az elmúlt napokra ez volt jellemző:


Reggelire szendvics vagy péksütemény, 400-450 ft

Délután gyorsétterem: 500-550 ft

Kávé, rácsálnivalók: 350-600 ft


Ez a fizetésem kb. 30%-a.

2016. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Napi 2-3000 biztosan.


Reggelit veszek meló előtt, ált. 4-500 ft.

Ebéd 1000-1200 között

Vacsorát már otthon, de egy ezres az is biztosan van ha lebontom.

2016. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Havi 65 ezer.
2016. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyedül élek, nekem kb 40 ezer egy hónapban, 200 a nettóm.

Nem főzök egyáltalán, munkanapokon étkezdébe járok, átlagban napi 900 forint az ebédem.

Itthonra kenyeret veszek, vajat, felvágottat, sajtot, néha nasit, stb. Ezekre kb havi 15-20 ezret költök.

2016. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
40%
Szia!Nállunk minden reggel megyek a boltba kb. 2-3000 forint azzl oda is van (kifli,kakaó,sonka,kalács+ mindig kell még valami).Az ebéd a gyerekeknek az iskolában,oviban,férjemmel a munkahejünkön ebédelünk.Délután elmegyünk a boltba a gyerekekkel iskola utén,bevásárolunk,majd indulhat is az esti főzés. Itt kb. 4-5000 forint megy el.A kislányomnak,aki iskolás,adok neki 200-300 forintot hogy tudjon venni valamit a büfében.(Szerintem elég neki ennyi mert reggel eszik,ebédet meg már kap). Nekünk kb. havi 300-400 ezer megy el kajára,amin most elgondolkoztam,hát mit ne mondjak... elég sok. Remélem tudtam neked gesíteni.Nem csak neked sok a megélhetés. A fizetés kb. 40 % csak ennivaló.Szép napot!
2016. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek!


Igazából azért kérdeztem, mert úgymond most repülök majd ki a családi fészekből és nem tudom, hogy milyen kiadásokkal számoljak. Nyilván ez egyénfüggő, de azért egy átlagot lehet számolni abból, amit írtatok. Az albérlet+rezsi a fizetésem 40%-át fogja elvinni és 30%-át szánnám kajára, 20%-át pedig az egyéb költségekre. Remélem kivitelezhető lesz, ahogy most elgondolom...

2016. szept. 24. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:

A kaja az amin sokat lehet spórolni.

Bár nem soká gyümölcs szezonnak a vége van de még lehet sok gyümölcsöt enni(alma, őszi, körte, kései mirabolan, dió), ráadásul egészséges is. (sok gyümölcsfám van, de a határban is találni gyömölcsöt)

A nagy áruházakban ki lehet fogni jó akciókat/leértékelt cuccokat. Pl olcsó csirkehús, stb.

A lidl-ben fél óra zárás előtt kb fél áron vannak a péksütemények.

Ha tudsz háztájizni néha van kitojt tyúk 300-400 ft körül /db Pont most van itt az ideje böngészni is (napraforgó, kukorica)

Van egy ismerősöm ahol a kertjében a "maradékot" összeszedhetem, na ez se kevés pedig csak maradék.

Én nem tudom számszerűsíteni hogy mennyit eszem meg, de azt tudom hogy pénzügyileg ez nem sokat jelenthet.

2016. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!