Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az Elle magazin?

Mennyibe kerül az Elle magazin?

Figyelt kérdés

Palvin Barbi van a címlapon, ez az egy ok, amiért megvenném, de fogalmam sincs mennyibe kerül..

Digitális formában 895 Forint, ami eléggé sok, nem tudom boltban mennyi lehet.

(Nyilván, ha boltban vagyok, akkor megnézem, de hétfő délutánig nem lesz lehetőségem vásárolni.)


Valakinek van infója?


2016. szept. 24. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
OFF: és most ez komolyan ennyire fontos? :D Ha hétfő délutánig nem lesz lehetőséged vásárolni, akkor nem mindegy, mennyibe kerül? Hétfő délután megnézed.
2016. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel falun lakom és nincs kedvem a nagyvárosból azért egyel későbbi busszal hazajönnöm, hogy megnézzem mennyibe kerül a magazin.. Ha 1500 Forint vagy akár afelett van, akkor nem veszem meg, így egyszerűbb ha már most tudom az árát..
2016. szept. 24. 20:06
 3/3 anonim válasza:
895 Ft boltokban is.
2016. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!