Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért utasít el a Playboy...

Miért utasít el a Playboy magazin egy olyan kezdeményezést melynek célja röviden: NO Photoshop? Modellek valóban kendőzetlenül-és nem ruhára gondolok.

Figyelt kérdés

Egy szervezet arra kérte meg több pucér lányokat közlő lap szerkesztőségét (legismertebb a Playboy) hogy csinéljanak egy olyan lapszámot melyben a lap más számaiban már szereplet lányok lennének. Egyetlen feltétel: zéró fotósoppolás! Bárhogy lehet őket fotózni, lehet játszani a fényekkel stb de se analóg se digitális utómunka nem lehet!


Minden lap pillanat alatt söpörte le a kezdeményést. Volt aki viccnek nevezte az ötletet.

"A mi olvasóink nem erre kíváncsiak" (Playboy)

Ez volt a legelgondolkodtatóbb hozzáállás.

Mire nem kíváncsiak az olvasók? A valóságra magára?

Csak az agyonretusált lányokra ahol egy bőrhiba egy rossz vonás se lehet?


Miért lenne olyna nagy probléma megmutatni X sztármodellt pucéran zéró retussal? Mert akkor megmutatkozna hogy bizony ő is ember? És smink meg fotósop nélkül olyan mezei mint a szomszéd lány?


2015. márc. 10. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem arra van igény, hogy igazi nőket nézegessenek. Már annyira átmosódott a férfiak (na jó, inkább fiúk) agya is, hogy szerintem nemhogy nem találnák vonzónak a retusálatlan képeket, hanem egyenesen visszataszítónak vélnék a bőr-és testhibákat.
2015. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát a playboy olvasók valóban nem erre kíváncsiak szerintem sem, nem undorodni akarnak a szemölcsös, pattanásos, kiütéses, kráteres bőrű, meg stb csajoktól amit látnának, mert a valóság kb ez.

Meg nyilván a modellek sem egyeznének ebbe bele, szóval nem lenne kit fotózni.

2015. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aki undorodik egy valós lánytól az kivel szexel?

Mert valós szex közben nincs retus, ott bizony látja a csajt érzi a szagát is stb.

2015. márc. 10. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Akik playboyra verik, nem hiszem, hogy valaha is közük volt egy igazi nőhöz :)
2015. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én vertem már playboyra is.

De ettől még volt már X csajom is.

2015. márc. 10. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
A Playboy olvasói is gondolom a szűz kisfiúcskák :)))
2015. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy verted playboyra, meg is válaszoltad a kérdésed. A képeken szereplő nőket a legkívánatosabbnak akarják láttatni. A természetesség kevésbé néz ki kívánatosnak, mivel kevésbé tökéletes. Kevesebben vernék rá a farkukat.
2015. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

mert rohadtul nem úgy néznek ki a modelljeik, mint a képeken... bódi sylviről láttam valami ps nélküli képet, hát neki sincsenek olyan tökéletes vonalai, mint a fotókon... és ez így ciki lenne nekik. a sok idióta meg hozzá van szokva a tökéletes nőkhöz, akik valójában nem is léteznek, és rögtön lefújjolnák a kis pocit, úszógumit...

pedig volt már olyan magazin, aki bevállalta. pl nekem ezek a képek nagyon tetszenek:

[link]

[link]

de volt még egy, ami nagyon tetszett, de nem találom... sztárok voltak ps nélkül, fekete-fehér képeken.

de a modellügynökségek oldalán a polaroidnak nevezett teszt képeken sincs retus, se sok smink.

2015. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TatyóKirály válasza:
5%

Ezért lenne, amit odaírtak indoknak.

Az, hogy kinek mi tetszik szerintem teljesen magánügy. De ha én egy újságot azért vennék, mert xy van benne mint tartalom, aztán egy homlokegyenest másvalamit raknának bele, fel lennék háborodva.

Akit a természetes képek érdekelnek egy halom weboldalt találnak erre...

2015. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!