Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HOGYAN LEHET elintézni az...

HOGYAN LEHET elintézni az erkölcsi bizonyítvámyt személyesen?

Figyelt kérdés
A balkáni ügyintézés nem hajlandó válaszolni se cseten telefonon emailben elektronikus úton meg kell valami fiók ahol 12. hó 3. ára van időpont nekem most kell. Más nem csak ez az Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatal intézi ezt, itt meg csak online lehet,. és olyan illlogikus a weblapjuk hogy agygörcysöt lehet kapni.
2016. okt. 1. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

személyesen besétálsz egy postára, kérsz egy igénylő lapot, kitöltöd, borítékba teszel, megcímzed, feladod.. majd vársz 2-2,5 hetet és megkapod a postacímedre ingyen.


vagyis nem ingyen mert ajánlva kell feladni és annak ára ban 300-400ft közötti összeg.

2016. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hányinger, komolyan, tudod mit, nem is kell, úgyis kimegyek külföldre oda kéne ott legalább vannak értelmes emberek a hivatalokban.
2016. okt. 1. 15:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat: ha van ügyfélkapus regisztrációd, akkor online lehet igényelni és postán kérni.

Pénteken délelőtt kértem (online) és következő hét csütörtökön hozta a postás (3-4 nap).

Ráadásul tavaly még valami 3 ezer ft volt, idéntől ingyenes az első 3 alkalom. Határozottan pozitív irányban mozdult el a dolog - nem értelek...

2016. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt: ügyfélkapu regisztrációt kormányablaknál tudsz intézni (meg talán okmányirodában is) és ott rögtön meg is tudod igényelni az erkölcsit.

Ha meg kimész külföldre, akkor különösen javaslom az ügyfélkapus regisztrációt előtte, mert úgy kintről is könnyebben tudod intézni az esetleges itthoni ügyeidet.

2016. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Jobb is lesz, ha mész, hozzád hasonló sok van itthon.


[link]


Teljesen világos, azt se értem, minek kérdezted meg őket.

2016. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Pénteken délelőtt kértem (online) és következő hét csütörtökön hozta a postás (3-4 nap).

Ráadásul tavaly még valami 3 ezer ft volt, idéntől ingyenes az első 3 alkalom. Határozottan pozitív irányban mozdult el a dolog - nem értelek..."


Akkor miért írtok 2.5 hetet? :(

2016. okt. 1. 16:05
 7/15 A kérdező kommentje:

" Lemaradt: ügyfélkapu regisztrációt kormányablaknál tudsz intézni (meg talán okmányirodában is) és ott rögtön meg is tudod igényelni az erkölcsit. "


Ez benne van a kérdésben, nincsen időpont ilyet intézni csak Decemberben, mert foglaltak az időpontok.

2016. okt. 1. 16:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem írtam 2 hetet, de úgy látom, Neked semmi sem jó: ahelyett, hogy örülnél, hogy az ember ír egy gyors megoldást, segít TE INKÁBB belekötsz valamibe, csak A HIBÁT LÁTOD A DOLGOKBA - sajnálom :-( (3-as,4-es)
2016. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az 1 es írt 2 hetet. Tudom, hogy te 3-4 napot írtál.
2016. okt. 1. 16:10
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 2 hét, mert mire a posta beviszi, majd feldolgozásra kerül, majd postázzák.


ha online kéred, akkor a beküldés kb 2 mp, így a feldolgozásra is előbb kerül sor.


logika!

2016. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!