Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HOGYAN LEHET elintézni az...

HOGYAN LEHET elintézni az erkölcsi bizonyítvámyt személyesen?

Figyelt kérdés
A balkáni ügyintézés nem hajlandó válaszolni se cseten telefonon emailben elektronikus úton meg kell valami fiók ahol 12. hó 3. ára van időpont nekem most kell. Más nem csak ez az Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatal intézi ezt, itt meg csak online lehet,. és olyan illlogikus a weblapjuk hogy agygörcysöt lehet kapni.
2016. okt. 1. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, nem tudom, Te hol laksz, de én Bp-en az Andrássy úton bementem a Kormányablakhoz, kb. 20 perc múlva sorra kerültem, kb. 5 perc alatt megigényeltem az útlevelet és kb. 7 nap múlva mentem is érte. De lehet, annyi sem volt.

Ugyanezt erkölcsivel is meg lehet csinálni, nem kell időpontot kérni.

2016. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

FIGYELEM!! Megvaltozott az ugymenet, tavalyi infokkal ne dobalozzatok!!!


Regen be lehetett menni szemelyesen a kozponti okmanyirodaba, most mar nem, csak idoponttal oda is.


Hogy csinaltam tegnap:

ugyfelkapum van,

beleptem

ott kertem ki

edesanyam nevere es cimere, szoval at tudja venni


Ha nincs ugyfelkapud:

akkor a postas megoldas


Es igen, szornyu a honlapjuk! En egy ertelmes embernek tartom magamat, de ez a kormanyablak miafranc nekem is fejfajast okoz. 2x mentem korbe, mert a cikkek onmagukba vezetnek, mire meglattam fent a szurke kis opciot, szurke erted? Hogy tovabb az ugyintezeshez...

2016. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

""FIGYELEM!! Megvaltozott az ugymenet, tavalyi infokkal ne dobalozzatok!!! "


Nincs 1 hónapja, hogy megkaptam az útlevelemet (11-es) az Andrássy úton.

2016. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapuhoz nem kell időpontot kérni, bármelyik kormányablak, okmányiroda megcsinálja, ha bemész, húzol sorszámot, vársz kicsit, és kész is.
2016. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Útlevelet én 2 napja intéztem, és azt még lehet szerintem kormányablakban de erkölcsit már csak postán. SZTEM. kösz 12-es!
2016. okt. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!