Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki ebay-ról...

Rendelt már valaki ebay-ról smink cuccokat vagy bármit? Szerintetek hogy lehet az, hogy par száz (200-300ft) ftert adjak es még a szallitas is ingyenes? Miert eri ez meg nekik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 4. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok kis megrendelő, összesen sok pénz !
2016. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én már nagyon sokszor rendeltem e-bayről, de én azt tanácsolom, hogy sminkcuccot pont ne onnan rendelj. Én sajnos el tudom képzelni, hogy milyen anyagokat tesznek egyes sminkszerekbe.
2016. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is tartok tőle,egyebkent hugom rendelt most tőlük műkörmös cuccokat,csillampor stb. Nagyon olcson...hat nem tudom...:)
2016. okt. 4. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezernyi ilyen kérdés van csak ezen az oldalon, hogy miért éri meg nekik.

Te kiírtad 1001-edjére ugyanazt.

De mindegy, én is ráfüggtem az ebayre pár éve, tudom milyen. :)

A smincuccot ennyiért nyugodtan próbáld ki, amit a százasboltban vagy a drogériában megveszel párszáz forintért, az sem különb semmivel.

Én fülbevalókat rendeltem anno, mert egy csomó féle van 1 dollárért.

Az ingyenes postázást úgy csinálják, hogy mivel úgyis sok csomagot adnak fel, olyan szerződésük van az ottani postával, hogy évente fix díjat fizetnek, és abba bármennyi csomag belefér.

Olyan, mint az utóbbi 1-2 évben a telefonos díjcsomagok. Fizetsz fix 10 ezer ft havidíjat, és bármennyit beszélhetsz. Ha 2 ezerért beszélsz, akkor is ugyanannyit fizetsz, mint ha 30 ezerért beszélsz.

2016. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pont ilyen kerdest nem talaltam ahol inkabb a sminkes dolgok irant erdeklodnek. Biztis van..en nem lattam.

Ja igy mar ertem a postazast :)

Igen az ifaz hogy van ugyanannyiert itt is vegulis :)

Koszi h irtal,majd meglatjuk ha megjon :)

Szep estet! :)

2016. okt. 4. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendeltem és mai napig rendelek,de inkább licitálgatok!

Nekem smemi problémám nincs ebay sminkekkel..

2016. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi,akkor remeljuk jo lesz. Ma kerdeztem hugomat,mèg nem jott meg semmi. :)
2016. okt. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!