Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 12 Évesen hogy tudok pénzt...

12 Évesen hogy tudok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Tanfolyamra kellene,12000 ft.

2016. okt. 6. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Add el a számítógépet, biciklit, ruháid
2016. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
22%
Gyűjts Gesztenyét.
2016. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Kérj a szüleidtől.

Én a gyerekem képzésén soha nem fogok spórolni.

2016. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Törvényesen sehogy.
2016. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt tuti nem fogja senki felajánlani neked, ebben ne is reménykedj. Bírom az ilyen kérdésnek álcázott kéréseket, "csak 12 vagyok és tanulni szeretnék" persze, én meg egy sharpei kutya vagyok nagy kék szemekkel, és megtanultam írni. Fűtött kutyaólat szeretnék a télire, szerintetek kutyaként hogyan kereshetnék pénzt?
2016. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cukrász tanfolyamról van szó,nincs benne semmklyen álcázás. Egyszerűen szeretnék ilyeneket tanulni és kész, a szüleim pedig azt mondták hogy gyűjtsem rá össze a pénzt,ha szeretnék menni.
2016. okt. 6. 21:11
 7/9 A kérdező kommentje:

Senkitől sem várom el, hogy felajánljon bármit is.

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2016. okt. 6. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha ilyen irányú szakközépiskolában tanulsz majd tovább.

Az ilyen gyorstalpaló tanfolyamok semmit sem érnek.

2016. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cukrász? Elvégzed az általánost aztán középsuliba olyanba mész ahol cukrászatot lehet tanulni. Cukrász vagyok de megbántam a szakmámat szóval jól döntsd el hogy tényleg azt szeretnéd tanulni. Amúgy meg 12 évesen nem hiszem hogy tudsz olyat csinálni amiből pénzed lesz. Még diák munkára sem vesznek fel. Szüleid miért nem fizetik ki? Ez azért nem sok összeg ahoz képest amennyiért én kezdtem.
2016. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!