Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihológust fel lehet keresni...

Pszihológust fel lehet keresni 16 évesen?

Figyelt kérdés
Hogy mi a gondom azt most nem részletezném...Ha elmegyek egy pszihológushoz akkor biztos nem mondja el senkinek az elhangzottakat?Még anyukámnak sem?Oda kell valami orvosi beutaló?Mennyibe kerül kb?(a pénzt meg tudom oldani úgyhogy ha nem muszáj akkor még a családomnak sem mondanám el)Csak értelmes válaszokat kérnék így is van elég bajom.

2016. júl. 17. 19:24
 1/6 anonim válasza:
Nem mondja el senkinek se amit ti beszéltek. Szerintem kb. 5-7 ezer ft lehet egy alkalom. De miért nem szeretnéd elmondani a családodnak?
2016. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Mert ők nekem nem olyanok mint másnak a családja.Nem bízok bennük.Olyan konkrétan mintha idegenek lennének nekem.Ők jól megvannak egymással de én nem tartozok hozzájuk.De nem emiatt mennék.Hát remélem jól írtad az árakat mert ez így tökéletes lenne.Akkor elmehetek teljesen egyedül is?
2016. júl. 17. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
felesleges dolog az agyturkászhoz menni. hiába mondod el neki a gondodat, nem él veled, nem látja, hogy mik történnek veled napközben, tehát, csak tanácsokat tud adni, de azt meg tud egy barátnő is.
2016. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 de a barátnőim nincsenek olyan szinten hogy ilyen dolgokban segíteni tudjanak.Valamilyen szinten megpróbálnak de az nem ugyanaz.Kérlek hadd tudjam én mire van szükségem.
2016. júl. 17. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, felkereshetsz, én is megtettem anno, és semmi baj nem volt belőle, és nem is mondta el a szüleimnek. De biztos fizetni szeretnél érte? Én TB által kerestem fel pszichológust és pszichiátert is, és teljesen ingyen volt, és meg merem kockáztatni azt, hogy nem rosszabb, mint egy "fizetős". Ennek azért szerintem kérdezz utána! :) 18/F
2016. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ingyenesen családsegítő, nevtan, iskolapszichológus elérhető a számodra.

Ha pesti vagy, még több alapítványt is tudok ajánlani, ahol érdemes lenne bepróbálkozni. Nem kell orvosi beutaló, és kötelezi őket a titoktartás.

2016. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!