Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem valamit és a kedves...

Rendeltem valamit és a kedves Hölgy, Úr ne igazán akarja póstázni Ezek szerint ne is számítsk rá?

Figyelt kérdés

Rendeltem hajat az egyik online piacon , Át is küldtem a pénzt ,eddig akárkitől vásároltam valamit mindig megkaptam ! én is árusítottam , Még aznap fel is adtam !

Tegnap közli velem dél ig póstázza, Írtam neki,legaább jelezze ha feladta, semmi. Éjfélkor ír egy üzenetet,hogy Persze megkapta a pénzt, de dolgozott ! Most viszont el se olvassa az üzeneteket, és még ne is reagál ! Ezt minek vegyem ?


2016. okt. 6. 14:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem ezzel van itt a gond, hanem,hogy h már veszem a fáradtságot és elolvasom a vevő üzenetét,amire nem is igazán akarok válaszolni,akkor már annyi legyen bennem,hogy valamit visszaírok annak az idiótának ,mert kicsit fszült !

11 körül feladja,ami ma sem törénhetett meg,mivel egy szaros követési kódért könyörgök,hogy had nézzem merre van ! Pénz átutalva,TÁRGY sehol ! NEM IS FOGOM LÁTNI ! Van egy olyan érzésem !

2016. okt. 6. 19:55
 12/20 A kérdező kommentje:
És MINT KIDERÜLT , BANKSZÁMLÁRA UTALÁSKOR EGY FÉRFINEK KELLET KÜLDENEM , NEM IS A HÍRDETETT NÉVRE A PÉNZEM !!!!!!!!!!!!!!!
2016. okt. 6. 20:00
 13/20 A kérdező kommentje:
Ha nem jön semmi szerdáig, bekereteztetem a papírt az utalásról :)
2016. okt. 6. 20:15
 14/20 anonim ***** válasza:

"Nem ezzel van itt a gond,"


Igen, szóval akkor már van tán 2 napja is, hogy megvetted és most itt tombolsz, hogy még nem kaptad meg a terméket.

Tolvaj és csaló az eladó, mert nem tud Neked azonnal, minden másodpercben válaszolni.


Isten mentsen meg az ilyen vevőtől. Egyszer olyan rosszul voltam, hogy 3 napig EGYÁLTALÁN NEM TUDTAM FELKELNI az ágyból (szédültem kegyetlenül): közben egy vevő lelicitálta egyik termékemet, s mivel 2 napig nem válaszoltam - pedig nem is volt NEM VOLT NÁLAM A PÉNZE!-, ezért ugyanígy tombolt, negatívval fenyegetőzött, mert a napi 3 levelére nem válaszoltam. Hát a megértés, a tolerancia úgy látom, erősen hiányzik már az emberekből.

De tudod kérdező, még TE IS JÁRHATSZ ÍGY - ezért légy belátóbb, türelmesebb másokkal.

2016. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ha már én is veszem a fáradtságot írni,tegye már meg ő is !

Én se otthon ülésből élek !!

Dolgozok én is ! És legyen már benne annyi,ha fent is volt, láttam,hogy olvasta, szíveskedjék visszaírni,mert csak idegesebb leszek ha "szórkozik" MINDENKI PÉNZBŐL ÉL!23/Nő vagyok

2016. okt. 6. 20:59
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, te miért üvöltözöl az itt válaszolókkal?

Tudod, ha csupa nagy betűvel írsz, azt jelenti...

Más: velem simán előfordul, hogy a telefonomon elolvasom az üzenetet, de nem válaszolok rá telóról, csak ha gép elé kerülök. Nem várhatod el, hogy mindenki azonnal válaszoljon, ha te kérdezni kegyeskedsz...

Értem, mi a gondod, de lehetnél türelmesebb, holnap még simán feladhatja a csomagodat.

2016. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Legelején letisztáztunk mindent, egytlen egy valamit értem tőle,ennyit nem tud megtenni?Nem ígérgetni kéne ! De mikor írtam ,hogy átment a pénzt hirtelen el tudta olvasni és hirtelen álaszolni is tudod rá! Ugy indult el,hogyy nála van ! Átment a pénzem és kiderül,hogy mégse? Már elnézést deez igy érdekes,furcsa nagyon . Csak a pénz kellet,ezekbőlcsak erre tudok következtetni.Te mire gondolnál a helyemben most őszintén?
2016. okt. 6. 22:41
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te abszolút ennyire nem tudod beleképzelni magad a másik ember helyébe?

Neked az utalás 2 perc - egy termék becsomagolása, címzés, postára menés, feladás bizony nem 2 perc. A múltkor 15 percig álltam a postán sorba, mire fel tudtam adni a küldeményt.

Mivel a kérdező nyilván dolgozik, lehet, hogy az ebédszünetében akarta feladni a postán - ezért írta, hogy délben adja fel - de ha sokan voltak a postán, lehet, hogy nem sikerült - ezért nem tudja megírni a nyomkövető számot. Amikor tudja, feladja. Csak csendben és halkan jegyzem meg, hogy bár most már nincs szabályozva, de régen 2 hét volt megadva egy adásvétel rendezésére: 1 hét a vevőé, 1 hét az eladóé - mert akkor még tudták, hogy bármi közbejöhet... A Vateránál sokáig 3 hét után kellett értékelni, nemrég viszont felemelték ezt 4 hétre - tehát ennyi idő van az adásvétel rendezésére.

Szóval nem értelek...

2016. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Magamból indulok most ki !

Eladtam már 1-2 dolgot,dolgoztam kközben ! Ellőtte szépen fogtam magam (vagy utána) és elmentem a bankba vagy pedig a póstára (volt ,hogy vittem magammal !! ) Elnézést,de ha nekem nem esett nehezemre ,és tegyük fel ebéd szünetben is ha el tudom olvasni az iromány,akkor vissza is tudok írni ! Meg kapta a pénzt,azóta még el se olvassa amit írtam neki !!!!!!!

2016. okt. 7. 12:14
 20/20 A kérdező kommentje:

ÉS úgy írtam,HÖLGYEM-URAM !

Ha méghozzá ketten vannak,nehogy már kettőjük közül ne tudja valamelyik feladni !!!!!!!!!

2016. okt. 7. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!