Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi webshopból lehet-e...

Külföldi webshopból lehet-e rendelni postapontra?

Figyelt kérdés

tehát ha pl. ebay-en, banggood-on, stb. vennék valamit 10.000ft alatti értékben, akkor azt kérhetem-e postapontra (amikor a címzett az adott posta)?

értelemszerűen mo-n lehet feladni oda, de azt szerintem a postán írják rá, hogy postán maradó...

namost pl. külföldről ez működik-e? :)



2016. okt. 14. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a postán írják rá, hanem a feladó írja rá.

Elvi akadálya nincsen, ha a külföldi eladó hajlandó alternatív címre postázni. Általában azért nem szeretik, mert csak akkor vannak védve a Paypal által, ha a te Paypal accountodban rögzített címedre küldik az árut.

2016. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

rendeltem már korábban más által ebay-ről, értelemszerűen akkor sem a én pay pal-ommal fizettünk, így a hozzá tartozó cím sem volt ugyanaz mint az enyém, de nem volt gond belőle...

Inkább az, hogy a címet csak úgy megadom a postáét és ha az oda beérkezik akkor tudni fogják, hogy annak ott van a helye? nem fognak nézni, hogy ilyenről ők nem is tudnak? míg belföldről postapont-ra küldés esetén lényegében tudnak róla, hisz nyilván van tartva... :)

2016. okt. 15. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!