Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay: egy hete rendeltem...

EBay: egy hete rendeltem csomagot és ha az eladó továbbra se adja fel mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Nem jön a levél a csomagfeladásról a "shipped:" tárggyal érkező levélre gondolok.

2016. okt. 16. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól még lehet, hogy feladta.

Ha mégse jönne majd meg, kérj refundot.

2016. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Követési számmal kell hogy menjen és az order details-nél sem utal semmi arra hogy feladta volna.

Múltkor is 5 nap múlva adta fel, de most azt gondoltam: előbb fogja feladni.

2016. okt. 16. 09:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként van valami határideje a feladásnak, gondolom eBay felé is kell jelezni hogy "feladva"...
2016. okt. 16. 09:52
 4/5 DjMaxfield válasza:

Először is van hogy 1-2 nappal később adja fel ezt jelzi is az eladó másodszor a megvett terékeid között a Purchase history-ban megtekintve jelzi hogy fel lett e adva . Nem minden esetben van tracking number mivel az nekik többlet költség de a feladást akkor is jelzi a megvásárolt terméknek viszont van egy határideje tehát ettől eddig meg kell érkeznie ha ez nem történik meg 2 lehetőség van ha az eladónak írsz és jelzed akkor vagy csere terméket ajánl vagy visszafizetést refund-ot rosszabb esetben törli magát akkor az ebaynek jelzed a következőt hogy az eladó törőlte magát és visszatérítést kérsz ezt felülvizsgálják olyan 3-5 nap max 1 hét és azután vissza kapod a kifizetett összeget .

Remélem eléggé tisztán leírtam :)

2016. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen tisztán.

Több mint két hét után adta fel, követési szám (ami előző ilyen csomagjánál is volt, amely nem méltóztatott megérkezni) továbbra sincs, írtam neki kétszer is, másodikra válaszolt, hogy "majd" felveszi a postával a kapcsolatot és elküldi a követési számot...

Azóta is küldi.

2016. nov. 1. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!