Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az IP címemet hogyan tudom...

Az IP címemet hogyan tudom megváltoztatni? A Tesz-veszre kizárás után hogyan lehet visszakerülni? Tudnál ajánlani más hasonló netes oldalt, ami van olyan, mint a Tesz-vesz?

Figyelt kérdés

Egy apró hülyeség miatt véglegesen kizártak a Tesz-veszről.

Vásárló voltam és az eladók pedig nagyon türelmetlenek.

Írtam a Tesz-vesznek, de Őket nem érdekli, nem segítőkészek.

Teljesen más adatokkal 2 hét múlva visszaregisztráltam, de az IP címem alapján rájöttek és még aznap újra kitiltottak.

Ki ért a számítógépekhez?

Az IP címem nem fix, minden ki és bekapcsoláskor mást dob a gép, de a hálózati vonalnak is van egy IP címe, ami viszont sehogy sem változtatható meg a Diginél.

Köszönöm, ha tudtok segíteni!!!

Gyermekeimet egyedül nevelem és hát nem mindegy mennyiből.

Nekem a Tesz-vesz vált be és megszerettem, más oldal nem tetszik, de ha tudtok valami jót ajánlani nagyon megköszönöm!


2010. ápr. 26. 17:04
 1/5 anonim válasza:

Én a Hide my IP-t ismerem, csak az a baj vele, hogy időkorlátos :/

De azért itt a link:

[link]

2010. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod a vaterát??Én azt sokkal jobbnak tartom,mint a tesz-veszt!
2010. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt a Hide my IP-t leírnád nekem magyar konyhanyelven?

Az időkorlátozása milyen?

Köszönöm előre is!


A Vaterát nem kedvelem, mert személyesen szeretem átvenni és ott nincsen írva pontos helyiség, ráadásul nem fokozatosan emelkedik a tét.

Te miben tartod "sokkal jobbnak, mint a tesz-veszt"?


Köszönöm

2010. ápr. 26. 17:37
 4/5 anonim válasza:
Hát, a Hide my IP-ről... Azt hiszem, 14 napig lehet használni, de amúgy nagyon jó program, és egyszerű használni... Csak töltsd le, telepítsd, stb,stb, aztán nyisd meg, Use Trial, vagy valami ilyesmi, és akkor automatikusan megváltoztatja az IP címedet. Fú, mondjuk azt nem írtam, hogy nagyon lassítja a gépet :S De más megoldást nem tudok :S
2010. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Vaterán is van személyes átvétel, ez nyilván az eladótól függ, meg attól, ha te nyíregyházán laksz, akkor hiába van átvétel keszthelyen, nem fogsz érte elmenni.

És van fokozatosan emelkedő tét is. Van fix áras, villám áras licit, de van rendes licit is, akár az, amikor 1 forintról indulnak a tárgyak.

Egyébként sokkal inkább kiforrottabb, és átláthatóbb szerintem, mint a tesz-vesz.

És úgy vettem észre, hogy sokkal minőségibb áruk vannak fenn.

Az értékelés pedig egy nagyon jó dolog!

Én mostmár nem csak veszek, hanem eladok is! :)

2010. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!