Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik a háztól-házig...

Hogy működik a háztól-házig szolgáltatás a jófogásnál?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy veszek valamit, akkor azt az illető oda adja a futárnak, és ő ide hozza nekem. De mielőtt kifizetem az árát meg szabad néznem, hogy mi van a csomagban?

És ha mondjuk átvert és üres...

Mondhatom azt a futárnak, hogy ezt nem fizetem ki?



2016. nov. 2. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ennek alapnak kéne lennie minden futárnál. Az más kérdés hogy gyakoelatba futárfüggő
2016. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nyithatod ki a csomagot... Én a helyedben nem vásárolnék műszaki cikket ilyen módon. Főleg nem arról a retek oldalról. Például veszel egy telefont, azt hiszed, megéri, mert pár tízezerrel olcsóbb, aztán pofára esel. Nem feltétlen azért, mert nem az van a csomagban, hanem mert például valami hibája van, ami elsőre nem látszik. Az eladó aztán letagadja a hibát, rád keni, hogy miattad romlott el, stb. NE vegyél telefont, laptopot, semmit ilyen úton. Csak boltban, számlaadással, garanciális háttérrel érdemes vásárolni. Amúgy ha valami jelentősen olcsóbb a Jófogáson, akkor tedd fel magadnak a kérdést: az eladónak miért éri ez meg? Ha igaz minden a termékről, és a szándékai is tiszták, akkor miért adja olcsóbban, mit amennyiért vette? Ennyire jó szándékú, hogy segíteni akar rajtad, hogy te jól járj? Gondolkozz.
2016. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.- olyan oldalról, ahol nincs az eladónak értékelése CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL veszünk (nem tudod, megbízható-e az eladó,azt kapod-e, amit rendeltél, stb.)

Ha kis értékű a termék, akkor meg lehet próbálni, de több tízezres terméket semmiképpen nem vennék.

Csak olyan oldalról vásárolok, ahol értékeléssel rendelkezik az eladó, le lehet informálni. Ha valakinek, pl. ezer feletti a pozitív értékelése, negatív meg szinte semmi, akkor nyilván nem velem fogja kezdeni az emberek becsapását.


2.- ha utánvéttel vagy háztól házig szolgáltatással veszed, nem véd meg semmitől: ugyanis a futár nem köteles megvárni, amíg kibontod, ráadásul egy kibontott csomagot meg végképp nem fog visszavinni!!! Szóval semmit nem érsz vele...

És nem, nem mondhatod a futárnak, hogy ezt nem fizeted ki.


Szóval csak ésszel, értékeléssel rendelkező eladóktól vásárolj :-)

2016. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az emag-nál van olyan hogy házhoz szállításnál kibonthatod a kézbesítő/futár előtt a csomagot és ha valami bajod van vele akkor jegyzőkönyv kíséretében visszaküldheted.
2016. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!