Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-ről rendeltem de nem...

Nagymark1996 kérdése:

Ha ebay-ről rendeltem de nem érkezett meg a termék mi a teendő?

Figyelt kérdés
Több hónapja rendeltem egy terméket ebayről, a pénzt ugye egyből levonták viszont a termék nem érkezett meg. Írtam az eladónak 2szer is azt irta vissza hogy felveszik a kapcsolatot a kínai postával. Van bármi esélye, hogy megkapom még a terméket vagy, hogy visszakapom a pénzem?

2016. nov. 2. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
van. vissza kell kérni a pénzt azt kész.
2016. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
..csakhogy nem kapod vissza. az én eladóm is felvette a pénzemet, utána egy orosz címre küldte a terméket, így mossa kezeit. ebay nem segít, paypal meg neki ad igazat????? PayPal adataim az én nevemen, az én címemen vannak pedig. 4 hónapja levelezek, hiába. valahol be kellene jelenteni?
2018. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!