Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy volt barátom tartozik...

Egy volt barátom tartozik több százezer forinttal. Mit lehet tenni? Bővebben alább.

Figyelt kérdés
Egy volt barátom nagyobb összeggel tartozik. Hónapokkal ezelőtt felszívódott, majd a családtól értesültem, hogy hazakerült. Eljátszotta mindenét és egy forintja sincs. A családnak új volt, hogy még nekem is tartozik. Azt mondták, hogy nem tudják, hogy, de valahogy megadják a pénzt. De, ha felmerül, hogy nincs pénz, akkor mit lehet tenni? A srác autójának az adásvételije a kezemben van, valamint a törzskönyv, plusz még smsben is van nyoma, hogy tartozik nekem. Elég eszköz van a kezemben, hogy kezdjek valamit hivatalos úton? Ha igen, akkor mit érdemes tenni? Ezt nincs kedvem balhésan rendezni..

2016. nov. 12. 09:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, te voltál, aki harapófogóval, de kihúztad a lényeget belőlem :D Így Norbinak már nem kellett velem bajlódnia. Te voltál a vallató és hát hálás is vagyok, hogy nem adtad fel:D Köszi a segítséget neked is, csak elfelejtettem válaszolni:) Ez jó volt:D Jó hétvégét:)
2016. nov. 12. 14:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem babért akarok learatni, csak nagyjából összefoglaltam a lehetőséged :-))
2016. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na jó, kiengeszteltetek :-)

Nektek is jó hétvégét :-)

2016. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. nov. 12. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!