Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt?

Hogyan szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és már nagyon szeretnék jogsit. Több osztálytársamnak is megvan már, de mi nem tudjuk csak úgy kicsengetni az árát. Jövő hónaptól már autónk se lesz, éppen ezért szeretném a jogsit és még egy kisebb motort is mellé. Anyára nem szeretnék támaszkodni, mert nem tudná nekem állni a költségeket. Éppen ezért szeretnék valahogyan pénzt keresni, de itt az Alföldön egyszerűen annyira lehetetlen munkát találni, főleg úgy, hogy még 18 sem vagyok. Nyáron lesz egy munkalehetőségem, de az is csak egy hónapig fog tartani, és még az a pénz sem lesz elég... Hogy találjak munkát? Az egyetlen dolog, ami segíthet, az a német középszintű nyelvvizsgám, de perpillanat azt se tudom hasznosítani. Zsebpénzem nincs, a melódiák-ra is beregisztráltam már, de oda is csak egyszeri alkalomra hívtak volna, ráadásul délelőtt, amikor suliban vagyok. Ha valaki tudna valamit tanácsolni vagy segíteni, azt megköszönném.
2010. ápr. 28. 21:33
 1/2 anonim válasza:
0%
állj ki az út szélére hiányos ruházatban, aztán várj az első kuncsaftra
2010. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ...
2010. ápr. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!