Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kimászni a...

Hogyan tudnék kimászni a csávából? Sajnálatos módon rengeteg adósságot halmoztam fel amiből nem látok kiutat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amíg volt munkahelyem semmivel nem volt gond, nagyon jól kerestem, a felvett hitelt is tudtam fizetni. Aztán megszünt a munkahelyem. Minden összeomlott. Ennek már 3 hónapja és ami most van munkhelyem jóval kevesebbet fizet ami épphogy csak elegendő a megélésre. Sajnos letelt a határidő a haladékkérésre, a teledonszámlám a triplájára nőtt, a hitelem is csak nő. Mit tegyek?



2016. nov. 17. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Külföld.
2016. nov. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valójában, ha képes vagy külföldre kimenni, és van

ismerettséged, esélyes, hogy helyre tudod hozni.


Egyébként nem csak te vagy ebben a helyzetben, az

eladósodás népbetegség, de amíg a csapból is a hitel

folyik, addig ezen nem kell csodálkozni.


Vajon mennyi lehet azoknak a %-os aránya, akiknek

nincs semmilyen hitelük?

2016. nov. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! - nekem nincs hitelem... csak közös költség tartozásom :D


"Amíg volt munkahelyem semmivel nem volt gond, nagyon jól kerestem, a felvett hitelt is tudtam fizetni. Aztán megszünt a munkahelyem."


Igen, ezt "pofáztam" itt is az egyik kérdezőnek, aki 500 ezer ft-ot keres és tele akarja rakni magát hitellel, hogy mi van akkor, ha ne adja Isten valamiért nem ottt fog dolgozni és tegyük fel, még munkahelye is lesz, de "csak" 300 ezret keres? De nem hallgatott ránk... :-(


Mivel nem írod, mihez értesz, milyen végzettséged van, így elég nehéz tanácsot adni, de ha megoldható, akkor tényleg be kellene vállalni valami külföldi munkát.

Vagy ha olyan szakmád van, akkor a főállás mellett, itthon, még valami mellékest csinálni. Ha "ég a ház" akkor akár takarítást is - manapság már egyre kevesebb takarító van - kezdik normálisan megfizetni...

2016. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Térj meg Jézus Krisztus által és ezután Isten kegyelméből áradó anyagi áldás kihoz majd a csávából :)
2017. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!