Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai Csomagküldésről segitség?

Postai Csomagküldésről segitség?

Figyelt kérdés
Lenne egy modul amit el kéne küldenem postán. Nos még sose a postai úton küldtem el de aki megvette igy szeretné hogy küldjem igy ezt megakarom neki oldani. Tudnátok segiteni hogy és mint tudnám feladni? Teljesen nem értek hozzá igy jó lenne részletesen. Előre is köszönöm!

2016. nov. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Drága az utánvét . DPD futárt rendelj online , ott minden le van írva és a pénzt is utalják . A küldés árát terheld a vevőre .
2016. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es, elolvastad a kérdést?

POSTÁN szeretné a vevő - nem futárral.


Kérdező, mekkora az a modul?

Súly, cm?

2016. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# DPD-vel szoktam csomagöt küldeni de a vevő a postán szeretné valamilyen okból igy az kellene megoldanom

2# Ramról lenne szó 14x6cm kb. és 65g

Nem tudom hogy hogy kellene fel adni be-e kell csomagolni vagy ilyesmi és értetlenül nem akarok a postán feltartani a dolgokat..

2016. nov. 22. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő: jó lenne alaposan becsomagolni, hogy a dobálástól se legyen baja, pl. buborékos fóliába, ha van. Ha nincs, akkor a legközelebbi gyógyszertárban biztosan tudsz kérni - valamiket abban szoktak kapni és általában kidobják a buborékfóliás csomagolást.


Ha becsomagoltad, akkor veszel egy közepes méretű borítékot (A4-es fele), megcímzed és beleteszed. Feltétlenül ragaszd le cellux-al, hogy ne tudják menet közben kiszedni!! Sajnos kaptam már üres borítékot :-(

Másik fontos dolog: mindenképpen AJÁNLOTT LEVÉL-ként add fel, mert csak ekkor lehet nyomon követni, ha elveszik a posta hibájából, akkor van kártérítés és ilyenkor a címzettnek alá kell írnia. Így lenne a legbiztonságosabb a postázás.

2016. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!