Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok!...

Nehéz helyzetben vagyok! Beadtam jelentkezésemet 2 munkah. -re, az egyiknél szerdán lenne szerződés irás! A másik aminek sokkal jobban örülnék, behívtak 2 meghallgatásra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak az a baj hogy szerdán 10 re kénne mennem szerz. Aláirni a 2. helyre meg csütörtökön kéne mennem 11-re! Jelenleg van munkahelyem de mindenképpen váltani szeretnék!Most táppénzen vagyok igy könnyebben keresgéltem!Melyiket válasszam?Nem akarok két szék közé a pad alá esni!A jelenlegi munkahelyemet mindenképp ott szeretném hagyni!
2008. okt. 6. 08:59
 1/4 anonim válasza:
100%

Helló! veszetni valód, hogy ne legyen nagy, akkor azt tudom javasolni, legalább is amit én csinálnék, az az, hogy elmennék megírni szerződést, viszont mondanám, hogy az előző munkahelyemen kérnek tőlem 15 (lehet akár 30) napos felmondási időt. Ennyi türelmet kérsz még. Aztám közben lemegy a 2. meghallgatás is, általában szokott lenni egy harmadik is, nem tudom, hogy ottlesz-e, jobb számítani rá. Addig lemennek a meghallgatások is, és amikor kiderül, hogy felvesznek oda, ahova szeretnéd, akkor ahol a szerzit megírtad, megmondod, hogy kaptál egy olyan ajánlatot, amit nem tudsz kihagyni. Sajnálod, és köszönöd.

Ez persze nem olyan egyenes megoldás, de pénzből élünk :-)

Vagy. Ami kicsit rizikósabb, hogy aláírod szerzit, aztán odamész dolgozgatni, közben el- el kéretőzől. Ebben persze fennáll annak a veszélye, hogy nem engednek, mivelhogy próbaidőn vagy (elvileg ugye ez 3 hónap) Ezalatt se szabi se semmi...

Remélem sikerül megoldást találni! És nagy kalappal a 2. interjúhoz!

2008. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ala is irod az elso helyen a szerzodest elvileg kell lennie probaidonek, amikor minden ok nelkul felmondhatod.szoval ha felvesznek a masik helyre, akkor csinalhatod ezt is
2008. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
16%
Wow, milyen problémák... Én kb fél éve vagyok itthon munkanélkülin. Nem kapok egy Ft-t sem, mivel pályakezdő vagyok, és mindenhonnak visszadobják a papírjaimat, vagy vhonnan még nem is értesítenek, hogy mi van. Pedig a képességeimnek megfelelő helyre adom be a jelentkezésem. Bárcsak én lennék ilyen "nehéz" helyzetben. A két időpont egyáltalán nem is üti egymást, szóval sztem simán elmehetsz mind a 2 helyre.
2008. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolo!Szerintem nem érted a problémát?

Nem az idő ponttal van probléma!!:(

2008. okt. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!